Menu sekcie
- AM SR 2022
- Dokumenty AM SR 2022
- AM SR 2020
- Dokumenty AM SR 2020
- AM SR 2018
- Dokumenty AM SR 2018
- Vzpieranie
- Kickbox
- Vzpieranie
- Biatlon zimný
- Orientačný beh
- Biatlon letný
- Maratón v aerobiku
- Futsal
- Florbal
- Indor golf
- Stolný tenis
- Triatlon
- Silový trojboj
- Atletika
- Šerm
- Bedminton
- Bežecké lyžovanie
- Basketba muži / ženy
- Volejbal muži / ženy
- Futbal
- Plážový volejbal
- Gymnastika
- Športový aerobik
- Plávanie
- Hokej
- Karate
- Beh do schodov
- Tanečný šport
- Basketbal 3x3
- Šach
- Tenis
- Športové lezenie
- Cezpoľný beh
- Športová gymnastika
- Aerobik maratón
Výsledky AM SR Stolný tenis
Zmiešaná štvorhra:
1. |
Slováčik Andrej |
Slovenská technická univerzita / STU / Bratislava STU Bratislava |
2. | Ježo Martin Kokavcová Lucia |
STU Bratislava Slovenská poľnohospodárska univerzita / SPU / Nitra |
3. | Mego Pavol Klimová Monika |
Univerzita Mateja Bella / UMB / Banská Bystrica STU Bratislava |
3. | Figeľ Jakub Hudecová Soňa |
Ekonomická univerzita / EU / Košice Slovenská zdravotnícka univerzita / SZU / Košice |
Štvorhra žien:
1. | Selická Silvia Kokavcová Lucia |
Slovenská poľnohospodárska univerzita / SPU / Nitra SPU Nitra |
2. | Hudecová Soňa Cisáriková Adriana |
SZU Košice Obchodná akadémia Čadca |
3. | Malá Denisa Bútorová Benedika |
Univerzita Komenského / UK / Bratislava UK Bratislava |
3. | Daubnerová Andrea Klimová Monika |
STU Bratislava STU Bratislava |
Štvorhra mužov:
1. | Figeľ Jakub Hruška Martin |
Ekonomická univerzita / EU / Košice Technická univerzita / TU / Košice |
2. | Mego Pavol Rezetka Roman |
UMB Banská Bystrica Športové gymnázium Nitra |
3. | Ježo Martin Mucha Matej |
STU Bratislava Univerzita Konštantína Filozofa / UKF / Nitra |
3. | Baláž Michal Slováčik Andrej |
UK Bratislava STU Bratislava |
Dvojhra žien:
1. | Daubnerová Andrea | Slovenská technická univerzita / STU / Bratislava |
2. | Hudecová Soňa | SZU Košice |
3. | Cisáriková Adriana | OA Čadca |
3. | Klimová Monika | STU Bratislava |
Dvojhra mužov:
1. | Figeľ Jakub | Ekonomická univerzita / EU / Košice |
2. | Rezetka Roman | ŠG Nitra |
3. | Mucha Matej | UKF Nitra |
3. | Gumáň Martin | UBI Praha |