Oddelenie akademického športu ÚJSŠ TUKE pozýva študentov, zamestnancov, i všetkých priateľov Technickej univerzity v Košiciach na Zimné športové TUKE Výzvy 2024

Oficiálne otvorenie v pondelok 18.12. o 10:00 pred hlavnou budovou TUKE (z Letnej ulice).

Vyplňte aktívne skúškové obdobie, urobte niečo pre svoje zdravie a zabojujte za svoju fakultu v Súťaži Rektora TUKE o najaktívnejšiu fakultu!
Získajte zdarma účastnícku medailu**!
Nahrávajte v aplikácii Strava svoje bežecké, či turistické aktivity (rátajú sa aj prechádzky). Nabehajte alebo nachoďte v priebehu 6 týždňov v termíne od 18.12.2023 - 28.1.2024 50km muži/30km ženy. Alebo zvládnite na bicykli trasu z TUKE na Horskú chatu Lajoška a buďte medzi prvými 100 súťažiacimi, ktorí získajú zdarma účastnícku medailu.
V rámci Zimných TUKE výziev 2024 prebieha aj Súťaž Rektora TUKE o najaktívnejšiu fakultu*, pričom po skončení výziev bude vyhlásená najaktívnejšia fakulta.

Účastníci súťaže, ktorí patria do mimofakultných pracovísk, alebo i mimouniverzitní účastníci si môžu (nemusia) vybrať fakultu, ktorú podporia (v prihlasovacom formulári v kolonke fakulta uvedú vybranú fakultu).

Výsledky nájdete v tejto tabuľke: >>Priebežné výsledky

*V Súťaži Rektora TUKE o najaktívnejšiu fakultu sa hodnotí počet zamestnancov, či študentov fakulty, ktorí splnia niektorú z výziev (pri hodnotení sa samozrejme zohľadní kumulovaný počet študentov a zamestnancov na jednotlivých fakultách).
Tá istá osoba môže splniť viacero výziev, pričom každá splnená výzva sa zaráta do celkového počtu úspešných plniteľov za jednotlivú fakultu!
**AK niekto splní viacero výziev obdrží len jednu účastnícku medailu!
Informácie o jednotlivých výzvach a konkrétnych podmienkach sú uvedené na horeuvedených webových odkazoch.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte organizátorov z OAŠ TUKE: ktv.tuke@gmail.com
Organizátor: Mgr. Ľuboš Vojtaško, PhD.