Výsledky Vysokoškolskej ligy bratislavských fakúlt v plávaní žien a mužov za ak. r. 2019/2020 2. kolo súťaže, 9.12. 2019, plaváreň FEI STU Bratislava
50m voľný spôsob ženy
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
body |
1 |
Grexová |
Martina |
FTVŠ |
29,42 |
7 |
2 |
Karmanová |
Klára |
EU |
29,66 |
5 |
3 |
Mokráňová |
Monika |
FCHPT |
30,56 |
4 |
4 |
Cibulová |
Barbora |
LF |
31,62 |
3 |
5 |
Miková |
Jana |
SZU |
31,87 |
2 |
6 |
Vallová |
Karolína |
SvF |
32,36 |
1 |
7 |
Billichová |
Martina |
FIIT |
32,92 |
|
8 |
Cmarková |
Daniela |
FCHPT |
33,03 |
|
9 |
Janošková |
Katarína |
FMFI |
33,12 |
|
10 |
Hrtánková |
Júlia |
LF |
33,16 |
|
11 |
Limbecková |
Silvia |
FTVŠ |
33,22 |
|
12 |
Brezáková |
Nina |
FMUK |
34,92 |
|
13 |
Špačková |
Katarína |
LF |
35,5 |
|
14 |
Jucker |
Sarah |
LF |
35,65 |
|
15 |
Guspanová |
Patrícia |
PRIF |
35,92 |
|
16 |
Ilina |
Sofia |
FCHPT |
36,52 |
|
17 |
Šparcová |
Anna |
FCHPT |
37,12 |
|
18 |
Bakičová |
Lucia |
FM |
37,28 |
|
19 |
Kosnáčová |
Monika |
SZU |
37,86 |
|
20 |
Petrášová |
Katarína |
FCHPT |
38,00 |
|
21 |
Stemnická |
Natália |
FCHPT |
38,78 |
|
22 |
Belicová |
Gabriela |
SvF |
38,82 |
|
23 |
Fajčíková |
Júlia |
SvF |
38,88 |
|
24 |
Steiger |
Carina |
LF |
39,1 |
|
25 |
Šebejová |
Zuzana |
SvF |
40,07 |
|
26 |
Janovjaková |
Karin |
SvF |
41,68 |
|
50m znak ženy
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
body |
1 |
Grexová |
Martina |
FTVŠ |
34,22 |
7 |
2 |
Karmanová |
Klára |
EU |
35,76 |
5 |
3 |
Macková |
Natália |
FMFI |
36,00 |
4 |
4 |
Hrtánková |
Júlia |
LF |
38,20 |
3 |
5 |
Brezáková |
Nina |
FM |
40,92 |
2 |
6 |
Billichová |
Martina |
FIIT |
41,19 |
1 |
7 |
Mokráňová |
Monika |
FCHPT |
44,12 |
|
8 |
Špačková |
Katarína |
LF |
44,70 |
|
9 |
Petrášová |
Katarína |
FCHPT |
48,58 |
|
50m prsia ženy
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
body |
1 |
Karmanová |
Klára |
EU |
36,30 |
7 |
2 |
Mokráňová |
Monika |
FCHPT |
37,50 |
5 |
3 |
Drábiková |
Soňa |
EU |
37,90 |
4 |
4 |
Vallová |
Karolína |
SvF |
41,83 |
3 |
5 |
Limbecková |
Silvia |
FTVŠ |
41,87 |
2 |
6 |
Cibulová |
Barbora |
LF |
42,08 |
1 |
7 |
Belicová |
Gabriela |
SvF |
45,16 |
|
8 |
Bakičová |
Lucia |
FM |
46,69 |
|
9 |
Hýlová |
Tatiana |
FEI |
47,95 |
|
10 |
Frantová |
Lucia |
SjF |
49,59 |
|
11 |
Šparcová |
Anna |
FCHPT |
49,81 |
|
12 |
Petrášová |
Katarína |
FCHPT |
53,50 |
|
50m motýlik ženy
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
body |
1 |
Grexová |
Martina |
FTVŠ |
33,02 |
6 |
1 |
Drábiková |
Soňa |
EU |
33,02 |
6 |
3 |
Macková |
Natália |
FMFI |
33,32 |
4 |
4 |
Limbecková |
Silvia |
FTVŠ |
36,16 |
3 |
5 |
Cibulová |
Barbora |
LF |
36,92 |
2 |
6 |
Jánošková |
Katarína |
FMFI |
39,6 |
1 |
7 |
Fajčíková |
Júlia |
SvF |
45,48 |
|
400m štafety ženy
p.č. |
družstvo |
fakulta |
čas |
body |
1 |
Steiger, Hrtánková, |
LF |
4:19,97 |
7 |
|
Špačková, Cibulová, |
|
|
|
|
Jucker, Kubisová |
|
|
|
2 |
Janošková, Brezáková, |
FMFI |
4:33,64 |
5 |
|
Macková, Szabová |
|
|
|
3 |
Ilina, Šparcová, |
FCHPT |
4:34,78 |
4 |
|
Mokráňová, Petrášová |
|
|
|
4 |
Belicová, Vallová, |
SvF |
5:11,62 |
3 |
|
Fajčíková, Likulenyiová? |
|
|
Výsledky fakultných družstiev v 2. kole - ženy
1 | EUBA | 27 |
2 | FTVŠ UK | 25 |
3 | LF UK | 16 |
4 | FMFI UK | 14 |
5 | FCHPT STU | 13 |
6 | SvF STU | 7 |
7 | FM UK | 2 |
8 | SZU | 2 |
9 | FIIT STU | 1 |
Výsledky fakultných družstiev po 2. kole - ženy
p.č. |
fakulta |
1. kolo |
2. kolo |
|
spolu |
1 |
FTVŠ UK |
33 |
25 |
|
58 |
2 |
EUBA |
23 |
27 |
|
50 |
3 |
LF UK |
29 |
16 |
|
45 |
4 |
FCHPT STU |
12 |
13 |
|
25 |
5 |
FMFI UK |
8 |
14 |
|
22 |
6 |
SvF STU |
2 |
7 |
|
9 |
7 |
FIIT STU |
2 |
1 |
|
3 |
8 |
SZU |
0 |
2 |
|
2 |
8 |
FM UK |
0 |
2 |
|
2 |
50m voľný spôsob muži
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
|
čas |
body |
1 |
Halas |
Adam |
FTVŠ |
|
24,44 |
7 |
2 |
Fratrič |
Ivan |
FMFI |
|
25,06 |
5 |
3 |
Karkuš |
Alexander |
FTVŠ |
|
25,70 |
4 |
4 |
Rekoš |
Alexander |
FTVŠ |
|
26,02 |
|
5 |
Kupec |
Gabriel |
FTVŠ |
|
26,12 |
|
6 |
Lederer |
Lukáš |
SvF |
|
26,19 |
3 |
7 |
Pieter |
Radovan |
EU |
|
26,22 |
2 |
8 |
Cibula |
Martin |
LF |
|
26,64 |
1 |
9 |
Ripka |
Oliver |
PRIF |
|
26,74 |
|
10 |
Michalík |
Ivan |
SjF |
|
26,92 |
|
11 |
Kucej |
Jaroslav |
LF |
|
27,16 |
|
12 |
Grman |
Matej |
SvF |
|
27,68 |
|
13 |
Zeman |
Mikuláš |
FMFI |
|
27,88 |
|
14 |
Vajda |
Marek |
FIIT |
|
28,02 |
|
15 |
Mušitz |
Martin |
SjF |
|
28,87 |
|
16 |
Hlavatý |
Adam |
PRIF |
|
28,96 |
|
17 |
Ketov |
Alexander |
FMFI |
|
29,26 |
|
18 |
Baranovič |
Ján |
FIIT |
|
29,44 |
|
19 |
Kobliška |
Miroslav |
FMFI |
|
29,50 |
|
20 |
Rygan |
Maxim |
FMFI |
|
29,91 |
|
21 |
Szabó |
Michael |
SvF |
|
30,05 |
|
22 |
Kamas |
Ivan |
FIIT |
30,26 |
|
|
23 |
Košta |
Radoslav |
SvF |
31,07 |
|
|
24 |
Žajdlík |
Jakub |
FCHPT |
31,14 |
|
|
25 |
Ruof |
Caslo |
LF |
31,22 |
|
|
26 |
Húšťava |
Sebastián |
FEI |
31,44 |
|
|
27 |
Honz |
Filip |
SjF |
31,54 |
|
|
28 |
Ledecký |
Juraj |
SvF |
31,60 |
|
|
29 |
Schmitter |
Philipp |
LF |
31,82 |
|
|
30 |
Pavle |
Marek |
FMFI |
31,86 |
|
|
31 |
Kiss |
Daniel |
FEI |
33,60 |
|
|
32 |
Schmied |
Marian |
FTVŠ |
33,62 |
|
|
33 |
Nemček |
Martin |
SjF |
38,91 |
|
|
50m znak muži
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
|
body |
1 |
Halas |
Adam |
FTVŠ |
27,28 |
|
7 |
2 |
Fratrič |
Ivan |
FMFI |
30,54 |
|
5 |
3 |
Smatana |
Martin |
EU |
31,74 |
|
4 |
4 |
Kucej |
Jaroslav |
LF |
32,00 |
|
3 |
5 |
Osvald |
Rafael |
PRIF |
32,20 |
|
2 |
6 |
Lederer |
Lukáš |
SvF |
32,28 |
|
1 |
7 |
Grman |
Matej |
SvF |
32,53 |
|
|
8 |
Ripka |
Oliver |
PRIF |
35,10 |
|
|
9 |
Kamas |
Ivan |
FIIT |
36,24 |
|
|
10 |
Zajdlík |
Jakub |
FCHPT |
39,76 |
|
|
50m prsia muži
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
|
body |
1 |
Halas |
Adam |
FTVŠ |
30,68 |
7 |
|
2 |
Lederer |
Lukáš |
SvF |
31,89 |
5 |
|
3 |
Rekoš |
Alexander |
FTVŠ |
33,13 |
4 |
|
4 |
Fratrič |
Ivan |
FMFI |
33,80 |
3 |
|
5 |
Hrycko |
Ján |
EU |
34,50 |
2 |
|
6 |
Grman |
Matej |
SvF |
35,06 |
1 |
|
7 |
Cibula |
Martin |
LF |
36,88 |
|
|
8 |
Michalík |
Ivan |
SjF |
36,92 |
|
|
9 |
Hlavatý |
Adam |
PRIF |
37,50 |
|
|
10 |
Ripka |
Oliver |
PRIF |
38,64 |
|
|
11 |
Kuruc |
Michal |
SvF |
38,91 |
|
|
12 |
Ledecký |
Juraj |
SvF |
39,17 |
|
|
13 |
Doležal |
Patrik |
SjF |
40,70 |
|
|
14 |
Nemček |
Martin |
SjF |
41,81 |
|
|
15 |
Klass |
Michael |
LF |
41,96 |
|
|
16 |
Schmitter |
Philipp |
LF |
42,94 |
|
|
17 |
Bajas |
Michal |
EU |
46,64 |
|
|
50m motýlik muži
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
body |
1 |
Halas |
Adam |
FTVŠ |
26,00 |
7 |
2 |
Fratrič |
Ivan |
FMFI |
27,78 |
5 |
3 |
Ruof |
Caslo |
LF |
28,90 |
4 |
4 |
Hrycko |
Ján |
EU |
29,22 |
3 |
5 |
Lederer |
Lukáš |
SvF |
30,25 |
2 |
6 |
Michalík |
Ivan |
SjF |
30,96 |
1 |
7 |
Grman |
Matej |
SvF |
31,70 |
|
8 |
Cibula |
Martin |
LF |
31,78 |
|
9 |
Vajda |
Marek |
FIIT |
32,54 |
|
10 |
Mušitz |
Martin |
SjF |
33,88 |
|
11 |
Ripka |
Oliver |
PRIF |
34,36 |
|
800m štafety muži
p.č. |
družstvo |
fakulta |
čas |
body |
1 |
Halas, Schmied, Kupec, |
FTVŠ |
7:05,38 |
7 |
|
Rekoš, Karkuš |
|
|
|
2 |
Cibula, Kucej, Podmajerský, |
LF |
7:29,62 |
5 |
|
Navarčík, Ruof, Schmitter |
|
|
|
3 |
Pavle, Kobliška, Ketov, |
FMFI |
7:47,53 |
4 |
|
Rygan, Fratrič, Zeman |
|
|
|
4 |
Szabó, Lederer, Košta, |
SvF |
7:53,58 |
3 |
|
Ledecký, Kuruc, Grman |
|
|
|
5 |
Michalík, Nemček, Doležal, |
SjF |
8:27,85 |
2 |
|
Honz, Mušitz |
|
|
|
6 |
Vajda, Húšťava, Kiss, Kamas |
FEI |
8:35,47 |
1 |
Výsledky fakultných družstiev v 2. kole - muži
1 | FTVŠ UK | 43 |
2 | FMFI UK | 22 |
3 | SvF STU | 15 |
4 | LF UK | 13 |
5 | EUBA | 11 |
6 | SjF STU | 3 |
7 | PRIF UK | 2 |
8 | FEI STU | 1 |
Výsledky fakultných družstiev po 2. kole - muži
p.č. |
fakulta |
1. kolo |
2. kolo |
|
spolu |
1 |
FTVŠ UK |
46 |
43 |
|
89 |
2 |
FMFI UK |
18 |
22 |
|
40 |
3 |
SvF STU |
14 |
15 |
|
29 |
4 |
LF UK |
7 |
13 |
|
20 |
5 |
EUBA |
6 |
11 |
|
17 |
6 |
FCHPT STU |
8 |
0 |
|
8 |
7 |
SjF STU |
2 |
3 |
|
5 |
8 |
FIIT STU |
4 |
0 |
|
4 |
8 |
PRIF UK |
2 |
2 |
|
4 |
10 |
APZ |
3 |
0 |
|
3 |
11 |
FEI STU |
0 |
1 |
|
1 |
Výsledky fakultných družstiev po 2. kole - ženy + muži
p.č. |
fakulta |
ženy |
muži |
|
spolu |
1 |
FTVŠ UK |
58 |
89 |
|
147 |
2 |
EUBA |
50 |
17 |
|
67 |
3 |
LF UK |
45 |
20 |
|
65 |
4 |
FMFI UK |
22 |
40 |
|
62 |
5 |
SvF STU |
9 |
29 |
|
38 |
6 |
FCHPT STU |
25 |
8 |
|
33 |
7 |
FIIT STU |
3 |
4 |
|
7 |
8 |
SjF STU |
0 |
5 |
|
5 |
9 |
PRIF UK |
0 |
4 |
|
4 |
10 |
APZ |
0 |
3 |
|
3 |
11 |
SZU |
2 |
0 |
|
2 |
11 |
FM UK |
2 |
0 |
|
2 |
13 |
FEI STU |
0 |
1 |
|
1 |
Gratulujeme víťazom a ďakujeme všetkým zúčastneným študentom za vzornú reprezentáciu svojich fakúlt. Rovnako veľká vďaka patrí organizačným pracovníkom, trénerom a rozhodcom za hladký priebeh súťaže. Najbližšie si sily zmeriame až v letnom semestri 23.3. 2020!
Ľubomír Kalečík - hlavný rozhodca
Libor Jurkovič - riaditeľ pretekov
Kristína Füzéková - org. pracovník VŠ ligy