Futbalová miniliga PU 14. Ročník
Počet zápasov v 14 ročníku.
71 zápasov
1 liga – 28
2 liga – 28
Štvrťfinále – 8
Semifinále – 4
O tretie miesto – 1
Exhibičný zápas – 1
Finále – 1
1.miesto – ŠK Mašiny
2.miesto - Dumbledore´s army
3.miesto – Dixieland
Celkový počet gólov v 1 lige – 582
Celkový počet gólov v 2 lige – 520
Celkový počet gólov v play off – 288
Dokopy počet gólov - 1390
Priemer na zápas – 1390:71= 19,57 gólov na zápas
Počet odohraných minút
71x40= 2 840 minút
Počet žltých kariet – 14
Počet červených kariet - 2
Počet hráčov 221
Počet družstiev 16 (1liga -8, 2liga – 8)
Počet rozhodcov – 6
Počet organizátorov - 2
Poradie družstiev:
1.ŠK Mašiny
2. Dumledore´s army
3. Dixieland
4. Jaščurky
5. TIGRI CZ
6. FC FILO
7. FC Atlet
8. Spartak Vaterka
9. BS&VS
10. FC Goverla
11. Šlifkare
12. Absolut team
13. Chlapci zo Sniny
14. Unipo team
15. FK Semik
16. 3b Miss Marakana
Výsledky zápasov
PONDELOK 7.10.2019
17:00 – 17:50 3b Miss Marakana – FC FILO 2:22
17:50 – 18:40 Dixieland – BS&VS 11:5
18:40 – 19:30 Jaščurky –TIGRI CZ 15:7
19:30 – 20:20 Absolut team – FK Semik 11:1
UTOROK 8.10.2019
17:00 – 17:50 3b Miss Marakana – Absolut team 4:23
17:50 – 18:40 FC Atlet – Unipo Team 23:3
18:40 – 19:30 Chlapci zo Sniny – Spartak Vaterka 9:9
19:30 – 20:20 ŠK Mašiny – FC Goverla 12:8
STREDA 9.10.2019
17:00 – 17:50 FC FILO –Unipo Team 19:12
17:50 – 18:40 Dumbledore´s army – Šlifkare 15:5
18:40 – 19:30 Jaščurky – FC Goverla 16:7
19:30 – 20:20 ŠK Mašiny – TIGRI CZ 16:13
PONDELOK 14.10.2019
17:00 – 17:50 FC Atlet – Spartak Vaterka 7:10
17:50 – 18:40 BS&VS – Šlifkare 18:4
18:40 – 19:30 Dumbledore´s army – Dixieland 11:11
19:30 – 20:20 Chlapci zo Sniny – FK Semik 10:2
UTOROK 15.10.2019
17:00 – 17:50 Chlapci zo Sniny – FC FILO 4:12
17:50 – 18:40 Absolut team – Unipo Team 9:8
18:40 – 19:30 Dumbledore´s army – ŠK Mašiny 9:12
19:30 – 20:20 Dixieland – FC Goverla 16:6
STREDA 16.10.2019
17:00 – 17:50 3b Miss Marakana – Unipo Team 4:12
17:50 – 18:40 Jaščurky – Šlifkare 10:2
18:40 – 19:30 TIGRI CZ – FC Goverla 6:4
19:30 – 20:20 FK Semik – Spartak Vaterka 3:14
PONDELOK 21.10.2019
17:00 – 17:50 Jaščurky – ŠK Mašiny 11:10
17:50 – 18:40 TIGRI CZ – BS&VS 11:6
18:40 – 19:30 Dixieland – Šlifkare 20:2
19:30 – 20:20 FC Atlet – FK Semik 23:5
UTOROK 22.10.2019
17:00 – 17:50 3b Miss Marakana – Chlapci zo Sniny 7:16
17:50 – 18:40 Absolut team – Spartak Vaterka 1:4
18:40 – 19:30 FC Atlet – FC FILO 14:13
19:30 – 20:20 Dumbledore´s army – TIGRI CZ 13:9
STREDA 23.10.2019
17:00 – 17:50 ŠK Mašiny – Šlifkare 16:
17:50 – 18:40 BS&VS – FC Goverla 12:6
18:40 – 19:30 Absolut team – FC FILO 6:12
19:30 – 20:20 Chlapci zo Sniny – Unipo Team 9:5
PONDELOK 28.10.2019
17:00 – 17:50 Dixieland – TIGRI CZ 16:13
17:50 – 18:40 3b Miss Marakana – FC Atlet 3:12
18:40 – 19:30 FC FILO – FK Semik 24:2
19:30 – 20:20 Jaščurky – Dumbledore´s army 6:11
UTOROK 29.10.2019
17:00 – 17:50 Absolut team – Chlapci zo Sniny 7:3
17:50 – 18:40 ŠK Mašiny – BS&VS 13:9
18:40 – 19:30 Jaščurky - Dixieland 10:12
19:30 – 20:20 Dumbledore´s army – FC Goverla 14:7
PONDELOK 4.11.2019
17:00 – 17:50 3b Miss Marakana – Spartak Vaterka 4:12
17:50 – 18:40 TIGRI CZ – Šlifkare 14:7
18:40 – 19:30 FK Semik – Unipo Team 6:18
19:30 – 20:20 Absolut team – FC Atlet 6:8
UTOROK 5.11.2019
17:00 – 17:50 3b Miss Marakana – FK Semik 8:13
17:50 – 18:40 Chlapci zo Sniny – FC Atlet 6:12
18:40 – 19:30 FC FILO – Spartak Vaterka 5:4
19:30 – 20:20 Dumbledore´s army – BS&VS 9:7
STREDA 6.11.2019
17:00 – 17:50 Dixieland – ŠK Mašiny 9:11
17:50 – 18:40 Sparak Vaterka – Unipo Team 10:9
18:40 – 19:30 Jaščurky – BS&VS 18:10
19:30 – 20:20 FC Goverla – Šlifkare 12:12
Štvrťfinále
PONDELOK 11.11.2019
17:00 – 17:50 Jaščurky - TIGRI CZ 8:6
17:50 – 18:40 ŠK Mašiny – Spartak Vaterka 13:8
18:40 – 19:30 Dixieland – FC Atlet 14:5
19:30 – 20:20 Dumbledore´s army – FC FILO 14:5
UTOROK 12.11.2019
17:00 – 17:50 FC FILO – Dumbledore´s army 6:17
17:50 – 18:40 Spartak Vaterka – ŠK Mašiny 13:11
18:40 – 19:30 TIGRI CZ – Jaščurky 6:11
19:30 – 20:20 FC Atlet - Dixieland 5:24
Semifinále
PONDELOK 18.11.2019
17:00 – 17:50 ŠK Mašiny – Jaščurky 12:9
17:50 – 18:40 Dixieland – Dumbledore´s army 9:9
UTOROK 19.11.2019
17:00 – 17:50 Dumbledore´s army – Dixieland 8:7
17:50 – 18:40 Jaščurky – ŠK Mašiny 12:11
O tretie miesto
Dixieland – Jaščurky 13:5
Finále
ŠK Mašiny – Dumbledore´s army 15:12