Futbalová miniliga PU 12. Ročník
Štatistika
Počet zápasov v 12 ročníku.
64 zápasov
Kontumované zápasy – 3
1 liga – 21
2 liga – 28
Štvrťfinále – 8
Semifinále – 4
O tretie miesto – 1
Exhibičný zápas – 1
Finále – 1
1.miesto – Jaščurky
2.miesto - TIGRI CZ
3.miesto – ŠK Mašiny
Celkový počet gólov v 1 lige – 398
Celkový počet gólov v 2 lige – 467
Celkový počet gólov v play off – 232
Dokopy počet gólov - 1097
Priemer na zápas – 1097:61= 17,98 gólov na zápas
Počet odohraných minút
61x40= 2 440 minút
Počet žltých kariet – 9
Počet červených kariet - 1
Počet hráčov 203
Počet družstiev 15 (1liga -7, 2liga – 8)
Počet rozhodcov – 5
Počet organizátorov - 4
Výsledky:
PONDELOK 8.10.2018
17:00 – 17:50 - UKRBOYS – OTTOMANY 0:5
17:50 – 18:40 - ABSOLUT TEAM – LEGIA 7:6
18:40 – 19:30 - BS&VS – ŠK MAŠINY ACADEMY 12:7
19:30 – 20:20 - FK CRVENA ZVEZDA – ŠK MAŠINY 5:8
20:20 – 21:00 - PANAMA BOYZ – FK ŠLIFKARE 8:11
UTOROK 9.10.2018
17:00 – 17:50 - PANAMA BOYZ – UKRBOYS 16:3
17:50 – 18:40 - OTTOMANY – FC FILO 7:5
18:40 – 19:30 - SPARTUK – FK ŠLIFKARE 5:7
19:30 – 20:20 - JAŠČURKY – BS&VS 17:8
20:20 – 21:00 - FK CRVENA ZVEZDA – TIGRI CZ 10:13
STREDA 10.10.2018
17:00 – 17:50 - PANAMA BOYZ - LEGIA 10:13
17:50 – 18:40 - TIGRI CZ – ŠK MAŠINY ACADEMY 17:2
18:40 – 19:30 - JAŠČURKY – DIXIELAND 9:5
19:30 – 20:20 - SPARTUK – ABSOLUT TEAM 7:8
PONDELOK 15.10.2018
17:00 – 17:50 - UKRBOYS – FC FILO 5:6
17:50 – 18:40 - SPARTUK – LEGIA 17:6
18:40 – 19:30 - DIXIELAND – ŠK MAŠINY ACADEMY 14:8
19:30 – 20:20 - JAŠČURKY – FK CRVENA ZVEZDA 20:2
UTOROK 16.10.2018
17:00 – 17:50 - PANAMA BOYZ – OTTOMANY 8:8
17:50 – 18:40 - SPARTUK – FC FILO 13:5
18:40 – 19:30 - ŠK MAŠINY – TIGRI CZ 12:10
19:30 – 20:20 - FK ŠLIFKARE – UKRBOYS 11:10
20:20 – 21:00 - FK ŠLIFKARE – LEGIA 12:7
STREDA 17.10.2018
17:00 – 17:50 - TIGRI CZ – BS&VS 18:7
17:50 – 18:40 - UKRBOYS – LEGIA 12:9
18:40 – 19:30 - JAŠČURKY – ŠK MAŠINY 12:5
19:30 – 20:20 - PANAMA BOYZ – ABSOLUT TEAM 7:5
20:20 – 21:00 - FK CRVENA ZVEZDA – DIXIELAND 9:11
PONDELOK 22.10.2018
17:00 – 17:50 - OTTOMANY – ABSOLUT TEAM 4:12
17:50 – 18:40 - FC FILO – LEGIA 13:7
18:40 – 19:30 - ŠK MAŠINY – DIXIELAND 14:7
19:30 – 20:20 - FK CRVENA ZVEZDA – ŠK MAŠINY ACADEMY 20:3
UTOROK 23.10.2018
17:00 – 17:50 - TIGRI CZ – DIXIELAND 5:0
18:40 – 19:30 - ŠK MAŠINY – BS&VS 8:6
19:30 – 20:20 - UKRBOYS – ABSOLUT TEAM 5:18
20:20 – 21:00 - PANAMA BOYZ – SPARTUK 3:10
STREDA 24.10.2018
17:00 – 17:50 - PANAMA BOYZ – FC FILO 6:7
17:50 – 18:40 - OTTOMANY – SPARTUK 5:6
18:40 – 19:30 - JAŠČURKY – TIGRI CZ 17:10
PONDELOK 5.11.2018
17:00 – 17:50 - ABSOLUT TEAM – FC FILO 9:2
17:50 – 18:40 - OTTOMANY – LEGIA 11:7
18:40 – 19:30 - UKRBOYS – SPARTUK 8:15
19:30 – 20:20 - FK CRVENA ZVEZDA – BS&VS 7:6
20:20 – 21:00 - JAŠČURKY – ŠK MAŠINY ACADEMY 5:0
UTOROK 6.11.2018
17:50 – 18:40 - FK ŠLIFKARE – OTTOMANY 8:11
18:40 – 19:30 - BS&VS – DIXIELAND 7:11
19:30 – 20:20 - FK ŠLIFKARE – ABSOLUT TEAM 10:14
STREDA 7.11.2018
17:50 – 18:40 - FK ŠLIFKARE – FC FILO 11:6
18:40 – 19:30 - ŠK MAŠINY – ŠK MAŠINY ACADEMY 21:10
Playoff
PONDELOK 12.11.2018
17:50 – 18:40 - DIXIELAND - FK CRVENA ZVEZDA 10:10
18:40 – 19:30 - ŠK MAŠINY – ABSOLUT TEAM 9:5
19:30 – 20:20 - TIGRI CZ – SPARTUK 10:6
UTOROK 13.11.2018
17:00 – 17:50 -
17:50 – 18:40 - SPARTUK – TIGRI CZ 9:12
18:40 – 19:30 - JAŠČURKY – FK ŠLIFKARE 10:5
19:30 – 20:20 - ABSOLUT TEAM – ŠK MAŠINY 1:15
STREDA 14.11.2018
18:40 – 19:30 - FK ŠLIFKARE – JAŠČURKY 6:18
19:30 – 20:20 - FK CRVENA ZVEZDA – DIXIELAND 8:11
UTOROK 20.11.2018
17:50 – 18:40 - FK MAŠINY – TIGRI CZ 12:12
18:40 – 19:30 - JAŠČURKY – DIXIELAND 17:7
STREDA 21.11.2018
17:50 – 18:40 - DIXIELAND – JAŠČURKY 6:19
18:40 – 19:30 - TIGRI CZ – ŠK MAŠINY 9:5
O tretie miesto
ŠK MAŠINY – DIXIELAND 12:7
Finále
JAŠČURKY – TIGRI CZ 13:8
Konečné poradie
1. FC JAŠČURKY
2. TIGRI CZ
3. MAŠINY
4. DIXIELAND
5. CRVENA ZVEZDA
6. SPARTUK
7. ABSOLUT TEAM
8. FK ŠLIFKARE
9. BS&VS
10. ŠK MAŠINY ACADEMY
11. OTTOMANY
12. FC FILO
13. PANAMA BOYZ
14. LEGIA
15. UKRBOYS