Výsledky Vysokoškolskej ligy bratislavských fakúlt v plávaní žien a mužov za ak. r. 2018/2019
1. kolo súťaže, 12.11. 2018, plaváreň FEI STU Bratislava
50m voľný spôsob ženy
p.č. |
priezvisko |
|
|
meno |
|
fakulta |
|
|
čas |
|
|
body |
|
|
1. |
Strempeková |
|
|
Klaudia |
|
FTVŠ |
28,76 |
7 |
|
|
||||
2. |
Grexová |
|
|
Martina |
|
FTVŠ |
29,63 |
5 |
|
|
||||
3. |
Poláčková |
|
|
Kristína |
|
FTVŠ |
30 |
|
|
|
|
|
||
4. |
Ledererová |
|
|
Lucia |
|
LF |
30 |
4 |
|
|
||||
5. |
Mokráňová |
|
|
Monika |
|
FCHPT |
30,36 |
3 |
|
|
||||
6. |
Duranziová |
|
|
Michaela |
|
FCHPT |
30,64 |
2 |
|
|
||||
7. |
Cmarková |
|
|
Nina |
|
FTVŠ |
31 |
|
|
|
|
|
||
8. |
Cibulová |
|
|
Barbora |
|
LF |
31,13 |
1 |
|
|
||||
9. |
Ertelová |
|
|
Zuzana |
|
APZ |
32,02 |
|
|
|
|
|
||
10. |
Jánošková |
|
|
Katarína |
|
FMFI |
32,14 |
|
|
|
|
|
||
11. |
Kubisová |
|
|
Natália |
|
LF |
32,16 |
|
|
|
|
|
||
12. |
Gregorová |
|
|
Andrea |
|
FTVŠ |
33,54 |
|
|
|
|
|
||
13. |
Juecher |
|
|
Sarah |
|
LF |
35,18 |
|
|
|
|
|
||
14. |
Šuleková |
|
|
Viktória |
|
FCHPT |
36 |
|
|
|
|
|
||
15. |
Meňušová |
|
|
Dominika |
|
LF |
36,1 |
|
|
|
|
|
||
16. |
Králiková |
|
|
Lenka |
|
FTVŠ |
36,32 |
|
|
|
|
|
||
17. |
Petrášová |
|
|
Katarína |
|
FCHPT |
37,98 |
|
|
|
|
|
||
18. |
Poljaková |
|
|
Hana |
|
LF |
38 |
|
|
|
|
|
||
19. |
Sattler |
|
|
Lea |
|
LF |
42,85 |
|
|
|
|
|
||
20. |
Martincová |
|
|
Martina |
|
PRIF |
43,38 |
|
|
|
|
|
||
21. |
Turzová |
|
|
Natália |
|
PRIF |
47,2 |
|
|
|
|
|
50 m znak ženy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
p.č. |
priezvisko |
|
|
meno |
|
fakulta |
|
|
čas |
|
|
body |
|
|
||
1. |
Strempeková |
|
|
Klaudia |
|
FTVŠ |
|
31,87 |
|
7 |
|
|
||||
2. |
Mičudová |
|
|
Simona |
|
FMFI |
|
32,62 |
|
5 |
|
|
||||
3. |
Drabiková |
|
|
Soňa |
|
EU |
|
33,28 |
|
4 |
|
|
||||
4. |
Grexová |
|
|
Martina |
|
FTVŠ |
|
34,18 |
|
3 |
|
|
||||
5. |
Cmarková |
|
|
Nina |
|
FTVŠ |
|
38,91 |
|
|
|
|
|
|||
6. |
Kubisová |
|
|
Natália |
|
LF |
|
40,74 |
|
2 |
|
|
|
50 m prsia ženy
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
body |
1. |
Karmanová |
Klára |
EU |
35,12 |
7 |
2. |
Ledererová |
Lucia |
LF |
36,09 |
5 |
3. |
Mokráňová |
Monika |
FCHPT |
37,2 |
4 |
4. |
Drábiková |
Soňa |
EU |
37,24 |
3 |
5. |
Stremeková |
Klaudia |
FTVŠ |
37,98 |
2 |
6. |
Poljaková |
Hana |
LF |
39,06 |
1 |
7. |
Grexová |
Martina |
FTVŠ |
41 |
|
8. |
Cmarková |
Nina |
FTVŠ |
42,28 |
|
9. |
Králiková |
Lenka |
FTVŠ |
44,22 |
|
10. |
Komorníková |
Viktória |
FMFI |
44,66 |
|
11. |
Gregorová |
Andrea |
FTVŠ |
45,02 |
|
12. |
Meňušová |
Dominika |
LF |
45,82 |
|
13. |
Juecher |
Sarah |
LF |
45,94 |
|
14. |
Lichváriková |
Miroslava |
PRIF |
46,22 |
|
15. |
Sattles |
Lea |
??? |
52,95 |
|
16. |
Moravčíková |
Alica |
FMFI |
54,7 |
|
17. |
Poláčková |
Kristína |
FTVŠ |
DSQ |
|
50 m motýlik ženy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
p.č. |
priezvisko |
|
meno |
|
fakulta |
|
čas |
|
body |
|
1. |
Stremeková |
|
Klaudia |
|
FTVŠ |
|
29,56 |
|
7 |
|
2. |
Ledererová |
|
Lucia |
|
LF |
|
31,65 |
|
5 |
|
3. |
Grexová |
|
Martina |
|
FTVŠ |
|
33,34 |
|
4 |
|
4. |
Španková |
|
Tatiana |
|
LF |
|
33,46 |
|
3 |
|
5. |
Cmarková |
|
Nina |
|
FTVŠ |
|
35,32 |
|
|
|
6. |
Cibulová |
|
Barbora |
|
LF |
|
38,13 |
|
|
|
7. |
Jánošková |
|
Katarína |
|
FMFI |
|
38,62 |
|
2 |
|
400 m štafety ženy
p.č. |
družstvo |
fakulta |
čas |
body |
1. |
Poljaková |
LF |
3:56,71 |
7 |
|
Cibulová |
|
|
|
|
Kubisová |
|
|
|
|
Španková |
|
|
|
|
Ledererová |
|
|
|
|
Plešová |
|
|
|
|
Páleníková |
|
|
|
2. |
Cmarková |
FTVŠ |
3:58,12 |
5 |
|
Stremeková |
|
|
|
|
Gregorová |
|
|
|
|
Králiková |
|
|
|
|
Poláčková |
|
|
|
|
Grexová |
|
|
|
3. |
Mokráňová |
FCHPT |
4:25,72 |
4 |
|
Duranziová |
|
|
|
|
Petrášová |
|
|
|
|
Šuleková |
|
|
|
4. |
Mičudová |
FMFI |
5:00,01 |
3 |
|
Jánošková |
|
|
|
|
Komorníková |
|
|
|
|
Moravčíková |
|
|
|
Výsledky fakultných družstiev v 1. kole - ženy |
body |
|
1. |
FTVŠ UK |
40 |
2. |
LF UK |
28 |
3. |
EU |
14 |
4. |
FCHPT STU |
13 |
5. |
FMFI UK |
10 |
50 m voľný spôsob muži
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
body |
1. |
Hlávek |
Juraj |
FTVŠ |
23,94 |
7 |
2. |
Čmeľ |
Miroslav |
FTVŠ |
24,15 |
5 |
3. |
Světlík |
Alexander |
FMFI |
24,76 |
4 |
4. |
Boháč |
Sylvester |
FTVŠ |
24,8 |
|
5. |
Halas |
Adam |
FTVŠ |
24,97 |
|
6. |
Kupec |
Gabriel |
FTVŠ |
25,18 |
|
7. |
Viola |
Tibor |
FTVŠ |
25,27 |
|
8. |
Ščepánek |
Marián |
FTVŠ |
25,76 |
|
9. |
Pieter |
Radovan |
EU |
25,92 |
3 |
10. |
Lederer |
Lukáš |
SvF |
26,04 |
2 |
11. |
Burzala |
Dávid |
APZ |
26,2 |
1 |
12. |
Srnka |
Filip |
FCHPT |
26,37 |
|
13. |
Pavuk |
Marek |
FTVŠ |
26,48 |
|
14. |
Cibula |
Martin |
LF |
26,62 |
|
15. |
Rekoš |
Alexander |
FTVŠ |
26,68 |
|
16. |
Hofmann |
Vincent |
LF |
26,88 |
|
17. |
Osuský |
Matej |
FTVŠ |
27,09 |
|
18. |
Schieber |
Matej |
SvF |
27,1 |
|
19. |
Kucej |
Jaroslav |
LF |
27,36 |
|
19. |
Gereč |
Samuel Jusuf |
FCHPT |
27,36 |
|
21. |
Ripka |
Oliver |
PRIF |
27,5 |
|
22. |
Pšenák |
Patrik |
EU |
27,52 |
|
23. |
Polák |
Juraj |
EU |
27,96 |
|
24. |
Heimann |
Sören |
LF |
28,06 |
|
25. |
Čambor |
Maroš |
FCHPT |
28,12 |
|
26. |
Mečár |
Martin |
FEI |
28,34 |
|
27. |
Simonides |
Samuel |
SvF |
28,45 |
|
28. |
Puchoň |
Daniel |
FMFI |
28,68 |
|
29. |
Fazekaš |
Tadeáš |
SvF |
28,72 |
|
30. |
Sedlák |
Lukáš |
FCHPT |
28,86 |
|
31. |
Szabó |
Michael |
SvF |
29,21 |
|
32. |
Macek |
Kamil |
FIIT |
29,42 |
|
33. |
Korec |
Andrej |
SjF |
29,51 |
|
34. |
Drahovský |
Tadeáš |
FIIT |
29,95 |
|
35. |
Mlynár |
Lukáš |
FEI |
29,96 |
|
36. |
Štubňa |
Jakub |
SjF |
30,06 |
|
37. |
Harenčár |
Martin |
FEI |
30,09 |
|
38. |
Osuský |
Dominik |
EU |
30,19 |
|
39. |
Kobliška |
Miroslav |
FMFI |
30,57 |
|
40. |
Košta |
Radoslav |
SvF |
30,69 |
|
41. |
Vavro |
Peter |
Sjf |
31,3 |
|
42. |
Klikáč |
Radovan |
FTVŠ |
31,5 |
|
43. |
Baransky |
Jannis |
LF |
31,9 |
|
44. |
Gavula |
Adam |
FEI |
32,12 |
|
45. |
Goga |
Denis |
FEI |
32,17 |
|
46. |
Žajdlík |
Jakub |
FCHPT |
32,42 |
|
47. |
Végh |
|
|
Michael |
|
FTVŠ |
|
32,6 |
|
|
|
|
48. |
Švaňa |
|
|
Igor |
|
FEI |
|
32,72 |
|
|
|
|
49. |
Navarčík |
|
|
Richard |
|
LF |
|
33,29 |
|
|
|
|
50. |
Strečanský |
|
|
Tomáš |
|
PRIF |
|
33,84 |
|
|
|
|
51. |
Fabo |
|
|
Peter |
|
FMFI |
|
35,21 |
|
|
|
|
52. |
Piliak |
|
|
Martin |
|
FCHPT |
|
37,12 |
|
|
|
|
53. |
Gogor |
|
|
Tomáš |
|
FCHPT |
|
37,75 |
|
|
|
|
54. |
Matušek |
|
|
Matej |
|
FTVŠ |
|
40,06 |
|
|
|
|
55. |
Gašparovič |
|
|
Boris |
|
FEI |
|
DSQ |
|
|
|
50 m znak muži |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
|
čas |
|
body |
|
||||
1. |
Halas |
Adam |
FTVŠ |
26,76 |
|
7 |
|
|||||
2. |
Světlík |
Alexander |
FMFI |
27,16 |
|
5 |
|
|||||
3. |
Pavuk |
Marek |
FTVŠ |
30,5 |
|
4 |
|
|||||
4. |
Lederer |
Lukáš |
SvF |
31,12 |
|
3 |
|
|||||
5. |
Smatana |
Martin |
EU |
31,44 |
|
2 |
|
|||||
6. |
Srnka |
Filip |
FCHPT |
32,16 |
|
1 |
|
|||||
7. |
Kucej |
Jaroslav |
LF |
32,4 |
|
|
|
|
||||
8. |
Polák |
Juraj |
EU |
35,02 |
|
|
|
|
||||
9. |
Gereč |
Samuel Jusuf |
FCHPT |
36,89 |
|
|
|
|
50 m prsia muži |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
p.č. |
priezvisko |
|
|
meno |
fakulta |
|
čas |
|
|
body |
|
|
1. |
Halas |
|
|
Adam |
FTVŠ |
30,34 |
|
7 |
|
|||
2. |
Fázik |
|
|
Pavol |
FTVŠ |
30,72 |
|
5 |
|
|||
3. |
Bartáky |
|
|
Dávid |
FTVŠ |
31,43 |
|
|
|
|
||
4. |
Čmeľ |
|
|
Miroslav |
FTVŠ |
31,46 |
|
|
|
|
||
5. |
Rekoš |
|
|
Alexander |
FTVŠ |
31,96 |
|
|
|
|
||
6. |
Kupec |
|
|
Gabriel |
FTVŠ |
32,41 |
|
|
|
|
||
7. |
Lederer |
|
|
Lukáš |
SvF |
32,64 |
|
4 |
|
|||
8. |
Ščepánek |
|
|
Marián |
FTVŠ |
33,53 |
|
|
|
|
||
9. |
Púzser |
|
|
Karol |
FTVŠ |
34,16 |
|
|
|
|
||
10. |
Vavro |
|
|
Peter |
SjF |
34,84 |
|
3 |
|
|||
11. |
Burzala |
|
|
Dávid |
APZ |
36 |
|
2 |
|
|||
12. |
Cibula |
|
|
Martin |
LF |
37,79 |
|
1 |
|
|||
13. |
Mečár |
|
|
Martin |
FEI |
37,84 |
|
|
|
|
||
14. |
Harenčár |
|
|
Martin |
FEI |
38,22 |
|
|
|
|
||
15. |
Korec |
|
|
Andrej |
SjF |
39,8 |
|
|
|
|
||
16. |
Sedlák |
|
|
Lukáš |
FCHPT |
39,88 |
|
|
|
|
||
17. |
Baransky |
|
|
Jannis |
LF |
40,35 |
|
|
|
|
||
18. |
Navarčík |
|
|
Richard |
LF |
41,2 |
|
|
|
|
||
19. |
Nemček |
|
|
Martin |
SjF |
41,84 |
|
|
|
|
||
20. |
Žajdlik |
|
|
Jakub |
FCHPT |
43,76 |
|
|
|
|
||
21. |
Miklovič |
|
|
Matúš |
PRIF |
45,08 |
|
|
|
|
||
22. |
Tkáčik |
|
|
Štefan |
FMFI |
45,92 |
|
|
|
|
||
23. |
Strečanský |
|
|
Tomáš |
PRIF |
46,7 |
|
|
|
|
50 m motýlik muži
p.č. |
priezvisko |
meno |
fakulta |
čas |
body |
1. |
Halas |
Adam |
FTVŠ |
24,62 |
7 |
2. |
Hlávek |
Juraj |
FTVŠ |
25,48 |
5 |
3. |
Bartáky |
Dávid |
FTVŠ |
27,13 |
|
4. |
Púzser |
Karol |
FTVŠ |
27,91 |
|
5. |
Schieber |
Matej |
SvF |
28,54 |
4 |
6. |
Fázik |
Pavol |
FTVŠ |
29,24 |
|
7. |
Ripka |
Oliver |
PRIF |
30,19 |
3 |
8. |
Lederer |
Lukáš |
SvF |
30,44 |
2 |
9. |
Kubilay |
??? |
LF |
30,73 |
1 |
10. |
Košta |
Radoslav |
SvF |
32,24 |
|
800 m štafety muži
p.č. |
družstvo |
fakulta |
čas |
body |
1. |
Viola, Boháč, Čmel, Halas, |
FTVŠ |
6:13,59 |
7 |
|
Hlávek, Bartáky, Štepánek, |
|
|
|
|
Kupec |
|
|
|
2. |
Melicháč, Cibula, Kubilay, |
LF |
6:57,22 |
5 |
|
Podmajerský, Kucej, |
|
|
|
3. |
Smatana, Pieter, Pšenák, |
EU |
7:02,02 |
4 |
|
Osuský, Polák |
|
|
|
4. |
Lederer, Szabó, Košta, |
SvF |
7:17,69 |
3 |
|
Schieber, Fazekaš, |
|
|
|
|
Simonides |
|
|
|
5. |
Srnka, Žajdlík, Sedlák, |
FCHPT |
7:54,38 |
2 |
|
Čambor |
|
|
|
6. |
Kobliška, Puchoň, Fabo, |
FMFI |
8:08,21 |
1 |
|
Světlík, Tkáčik |
|
|
|
7. |
Vavro, Nemček, Sávolyi, |
SjF |
8:45,84 |
|
|
Štubňa, Korec |
|
|
|
Výsledky fakultných družstiev v 1. kole - muži |
body |
|
1. |
FTVŠ UK |
54 |
2. |
SvF STU |
18 |
3. |
FMFI UK |
10 |
4. |
EU |
9 |
5. |
LF UK |
7 |
6. |
APZ |
3 |
6. |
FCHPT STU |
3 |
6. |
SjF STU |
3 |
6. |
PRIF UK |
3 |
Výsledky fakultných družstiev v 1. kole - ženy + muži |
|
spolu |
|||
1. FTVŠ |
40 + |
54 |
= |
94 |
|
2. LF UK |
28 + |
7 |
= |
35 |
|
3. EU BA |
14 + |
9 |
= |
23 |
|
4. FMFI UK |
10 + |
10 |
= |
20 |
|
5. SvF STU |
0 |
+ |
18 |
= |
18 |
6. FCHPT STU |
13 + |
3 |
= |
16 |
|
7. APZ |
0 |
+ |
3 |
= |
3 |
7. SjF STU |
0 |
+ |
3 |
= |
3 |
9. PRIF UK |
0 |
+ |
3 |
= |
3 |
Gratulujeme víťazom a ďakujeme všetkým zúčastneným študentom za vzornú reprezentáciu svojich fakúlt. Rovnako veľká vďaka patrí organizačným pracovníkom, trénerom a rozhodcom za hladký priebeh súťaže. Najbližšie si sily zmeriame 10.12. 2018!
Ľubomír Kalečík - hlavný rozhodca
Libor Jurkovič - riaditeľ pretekov
Kristína Füzéková - org. pracovník VŠ ligy