2. kolo súťaže, 5.12.2016, plaváreň FEI STU Bratislava
50 m v. sp. ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body | |
1. | Mokráňová Monika | FTVŠ | 29,09 | 7 | ||
2. | Grexová Martina | FTVŠ | 29,35 | 5 | ||
3. | Mičudová Simona | FMFI | 29,56 | 4 | ||
4. | Fábryová Elena | FTVŠ | 30,64 | |||
5. | Mészarosová Ema | FTVŠ | 30,73 | |||
6. | Holická Zuzana | LF | 31,54 | 3 | ||
7. | Lindtnerová Kristína | FTVŠ | 31,58 | |||
8. | Šuleková Ivana | FCHPT | 31,63 | 2 | ||
9. | Petríková Veronika | LF | 31,72 | 1 | ||
10. | Rybáriková Rebecca | FMFI | 32,12 | |||
11. | Gabaľová Nina | FCHPT | 32,31 | |||
12. | Hromadová Jana | SZU | 32,35 | |||
13. | Pažická Jeannette | SvF | 32,60 | |||
14. | Skrúcaná Simone | EU | 32,90 | |||
15. | Baková katarína | FTVŠ | 32,95 | |||
16. | Šrámková Diana | LF | 33,31 | |||
17. | Chlebová Iveta | PRAF | 33,62 | |||
18. | Mihaliková Dominika | FMFI | 33,75 | |||
19. | Hegedusová Kristína | FTVŠ | 33,80 | |||
20. | Malatincová Darina | EU | 33,97 | |||
21. | Suchá Radka | FTVŠ | 34,05 | |||
22. | Pecníková Viktória | FCHPT | 34,53 | |||
23. | Klampárová Michaela | SvF | 35,35 | |||
24. | Pisoňová Kristína | FCHPT | 35,78 | |||
25. | Meňušová Dominika | FCHPT | 36,50 | |||
26. | Kolarčíková Katarína | SvF | 36,87 | |||
27. | Páleníková Eva | LF | 38,35 | |||
28. | Lappyová Veronika | FEI | 39,04 | |||
29. | Ondráčková Sylvia | FCHPT | 40,28 | |||
30. | Sojková Miroslava | FCHPT | 40,43 | |||
31. | Obertíková Karolína | FEI | 41,66 | |||
32. | Brišová Diana | FCHPT | 43,05 | |||
33. | Turzová Natália | PRIF | 43,79 | |||
34. | Živčicová žaneta | PRIF | 48,46 |
50 m znak ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body | |
1. | Mičudová Simona | FMFI | 33,22 | 7 | ||
2. | Plešová Natália | LF | 34,57 | 5 | ||
3. | Grexová Martina | FTVŠ | 34,62 | 4 | ||
4. | Fábryová Elena | FTVŠ | 35,92 | 3 | ||
5. | Ondrišková Nikola | FTVŠ | 36,65 | |||
6. | Hromadová Jana | SZU | 36,92 | 2 | ||
7. | Klampárová Michaela | SvF | 41,69 | 1 | ||
8. | Ivancová Monika | SjF | 47,22 |
50 m prsia ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body | |
1. | Ledererová Lucia | SvF | 36,74 | 7 | ||
2. | Dinušová Martina | EU | 37,73 | 5 | ||
3. | Holická Zuzana | LF | 38,72 | 4 | ||
4. | Mikešová Malvína | LF | 41,24 | 3 | ||
5. | Kašová Monika | FMFI | 41,52 | 2 | ||
6. | Socháňová lbeta | SvF | 42,09 | 1 | ||
7. | Gabaľová Nina | FCHPT | 44,00 | |||
8. | Pažická Jeanette | SvF | 44,24 | |||
9. | Pecníková Viktória | FCHPT | 44,50 | |||
10. | Lichvariková Mirka | PRIF | 45,75 | |||
11. | Meňušová Dominika | FCHPT | 46,06 | |||
12. | Lenčešová Martina | FEI | 46,84 | |||
13. | Brišová Diana | FCHPT | 47,69 | |||
14. | Miklovičová Katarína | FCHPT | 48,39 | |||
15. | Zorvanová Dominika | SvF | 50,44 | |||
16. | Pisoňová Kristína | FCHPT | 50,62 | |||
17. | Capiaková Darina | EU | 50,68 | |||
18. | Ondráčková Sylvia | FCHPT | 54,81 | |||
19. | Sojková Miroslava | FCHPT | 55,54 |
50 m motýlik ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body | |
1. | Ledererová Lucia | SvF | 31,24 | 7 | ||
2. | Ondrišková Nikola | FTVŠ | 33,07 | 5 | ||
3. | Holická Zuzana | LF | 33,68 | 4 | ||
4. | Grexová Martina | FTVŠ | 33,69 | 3 | ||
5. | Šrámková Diana | LF | 37,74 | 2 | ||
6. | Pažická Jeannette | SvF | 42,11 | 1 | ||
7. | Ivancová Monika | SjF | 42,64 |
400 m štafety ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body | |
1. | Grexová,Fábryová,Mészarosová,HegedušováOndrišková,Lindtnerová,Mokráňová,Baková | FTVŠ | 3:52,06 | 7 | ||
2. | Mihaliková,Dekýšová,Rybáriková,Kašová, Mičudová, Chlebová | FMFI | 4:05,22 | 5 | ||
3. | Poliaková,Poliakova,Gunárová,Holická, Petríková,Páleníková, Plešová, Mikešová | LF | 4:06,72 | 4 | ||
4. | Malatincová,Dinušová,Malatincová,Capiakova | EU | 4:23,93 | 3 | ||
5. | Ledererová,Kolarčíková,Zorvanová,Pažická, Socháňová,Klamporová | SvF | 4:24,46 | 2 | ||
6. | Gabaľová,Pecníková,Šuleková,Ondráčková, Pisoňová,Meňussová,Brišová,Sojková | FCHPT | 4:31,81 | 1 |
Výsledky fakultných družstiev v 2. kole – ženy - body
1. | FTVŠ UK | 34 |
2. | LF UK | 26 |
3. | SvF STU | 19 |
4. | FMFI UK | 18 |
5. | EU | 8 |
6. | FCHPT STU | 3 |
7. | SZU | 2 |
8. | APZ | 0 |
9. | FEI STU | 0 |
Výsledky fakultných družstiev po 2. kole – ženy - body
1. | FTVŠ UK | 41+34=75 |
2. | LF UK | 21+26=47 |
3. | FMFI UK | 11+18=29 |
4. | SvF STU | 0+19=19 |
5. | EU | 10+ 8=18 |
6. | SZU | 14+ 2=16 |
7. | FCHPT STU | 5 + 3= 8 |
8. | APZ | 7 + 0=7 |
9. | FEI STU | 1 + 0=1 |
50 m v. sp. muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Čmeľ Miroslav | FTVŠ | 23,82 | 7 | |
2. | Klátik Juraj | APZ | 24,23 | 5 | |
3. | Krč Henrich | FTVŠ | 25,25 | 4 | |
4. | Lederer Lukáš | SvF | 25,26 | 3 | |
5. | Ševc Andrej | FCHPT | 25,68 | 2 | |
6. | Schmuck Karol | FM | 25,70 | 1 | |
7. | Hrycko Ján | EU | 25,75 | ||
8. | Pšenák Patrik | EU | 25,78 | ||
9. | Smetana Marek | FTVŠ | 25,98 | ||
10. | Cibula Martin | LF | 26,25 | ||
11. | Vančo Erik | FTVŠ | 26,47 | ||
12. | Hriňák David | SvF | 27,09 | ||
13. | Jurči Milan | SvF | 27,39 | ||
14. | Hruškovič Martin | SZU | 27,75 | ||
15. | Sojka Martin | PRAF | 27,88 | ||
16. | Košta Radoslav | SvF | 28,38 | ||
17. | Melicháč Lukáš | LF | 28,44 | ||
18. | Žiak Róbert | APZ | 28,47 | ||
19. | Ketov Alexander | FEI | 28,62 | ||
20. | Loureiro Ernest | FEI | 28,64 | ||
21. | Velkov Nikola | FCHPT | 28,74 | ||
22. | Slonskyi Roman | FEI | 29,00 | ||
23. | Raus Adam | LF | 29,05 | ||
24. | Paškan Martin | FCHPT | 29,15 | ||
25. | Rajkovics Dávid | SvF | 29,19 | ||
26. | Kubík Jakub | SvF | 29,60 | ||
27. | Bucko Daniel | SvF | 29,90 | ||
28. | Lapeš Pavel | FCHPT | 31,44 | ||
29. | Ledecký Juraj | SvF | 31,52 | ||
30. | Plaskura Patrik | FEI | 31,52 | ||
31. | Petrík Tomáš | SjF | 31,62 | ||
32. | Šebo Marek | FMFI | 32,07 | ||
33. | Pavlovič Samuel | SZU | 32,18 | ||
34. | Otruba Ján | FCHPT | 32,25 | ||
35. | Fabík Martin | SjF | 32,47 | ||
36. | Uchal Marek | APZ | 32,68 | ||
37. | Jacko Filip | FCHPT | 32,94 | ||
38. | Jukl Matej | SjF | 33,10 | ||
39. | Pitak Timotej | FCHPT | 33,78 | ||
40. | Belan Martin | FCHPT | 35,66 | ||
41. | Štefanička Marek | FEI | 36,09 | ||
42. | Federics Matúš | PRIF | 37,36 |
50 m znak muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Klátik Juraj | APZ | 29,00 | 7 | |
2. | Lederer Lukáš | SvF | 30,36 | 6 | |
3. | Krč Henrich | FTVŠ | 30,54 | 4 | |
4. | Smatana Martin | EU | 30,56 | 3 | |
5. | Smetana Marek | FTVŠ | 30,89 | 2 | |
6. | Hriňák David | SvF | 32,67 | 1 | |
7. | Mezei Jozef | APZ | 34,72 | ||
8. | Škumanič Štefan | FCHPT | 35,35 | ||
9. | Melicháč Lukáš | LF | 35,73 | ||
10. | Kováč Dávid | LF | 37,15 |
50 m prsia muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Krč Henrich | FTVŠ | 30,07 | 7 | |
2. | Čmeľ Miroslav | FTVŠ | 31,10 | 5 | |
3. | Lederer Lukáš | SvF | 31,25 | 4 | |
4. | Taliga David | FEI | 31,48 | 3 | |
5. | Klátik Juraj | APZ | 32,50 | 2 | |
6. | Smetana Marek | FTVŠ | 32,59 | ||
7. | Hrycko Ján | EU | 32,87 | 1 | |
8. | Kulhavý Patrik | FEI | 33,29 | ||
9. | Konečný Marek | FTVŠ | 33,94 | ||
10. | Mezei Jozef | APZ | 35,50 | ||
11. | Hriňák David | SvF | 36,95 | ||
12. | Kulhánek Jakub | SjF | 37,01 | ||
13. | Rajkovics Dávid | SvF | 38,28 | ||
14. | Mareš Erik | FMFI | 38,48 | ||
15. | Badinka Branislav | LF | 38,94 | ||
16. | Ledecký Juraj | SvF | 38,96 | ||
17. | Keresztényi Dávid | LF | 39,61 | ||
18. | Otruba Ján | FCHPT | 41,58 | ||
19. | Bucko Daniel | SvF | 41,95 | ||
20. | Lapeš Pavel | FCHPT | 42,78 | ||
21. | Navarčík Richard | LF | 44,43 | ||
22. | Miklovič Matúš | PRIF | 45,37 | ||
23. | Longiauer Bohdan | SZU | 49,50 | ||
24. | Berceli Martin | SZU | 56,06 |
50 m motýlik muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Čmeľ Miroslav | FTVŠ | 26,64 | 7 | |
2. | Krč Henrich | FTVŠ | 26,79 | 5 | |
3. | Klátik Juraj | APZ | 27,47 | 4 | |
4. | Hrycko Ján | EU | 28,41 | 3 | |
5. | Ševc Andrej | FCHPT | 28,94 | 2 | |
6. | Smetana Marek | FTVŠ | 28,95 | ||
7. | Lederer Lukáš | SvF | 29,03 | 1 | |
8. | Hriňák David | SvF | 29,23 | ||
9. | Košta Radoslav | SvF | 31,12 | ||
10. | Škumanič Štefan | FCHPT | 32,04 | ||
11. | Cibula Martin | LF | 32,14 | ||
12. | Raus Adam | LF | 32,19 | ||
13. | Petrík Tomáš | SjF | 36,05 |
800 m štafety muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Smetana,Vančo, Kŕč,Čmeľ, Konečný, | FTVŠ | 6:45,28 | 7 | |
2. | Jurči, Rajkovics, Hriňak, Košta, Lederer, Ledecký, Kubík, Bucko | SvF | 7:07,16 | 5 | |
3. | Taliga, Loureiro,Ketov,Štefanička | FEI | 7:21,48 | 4 | |
4. | Lapeš, Velkov, Otruba, Škumanič, Ševc, Jacko, Paškan | FCHPT | 7:31,75 | 3 | |
5. | Navarčík, Čaniga, Badinka, Raus, Cibula, Melicháč,Keresztényi,Fedák, | LF | 7:33,44 | 2 | |
6. | Klátik, Mezei, Žiak, Ucháľ | APZ | 7:39,59 | 1 | |
7. | Jukl, Torma, Fabík, Kulhánek,Pernisch, Dlugoš, Mladý,Petrík | SjF | 8:16,16 | ||
8. | Mareš, Šebo, Marušiak | FMFI | 9:09,11 |
Výsledky fakultných družstiev v 2. kole – muži - body
1. | FTVŠ UK | 49 |
2. | SvF STU | 19 |
3. | APZ | 18 |
4. | EU | 13 |
5. | LF UK | 8 |
6. | FEI STU | 5 |
7. | FM UK | 2 |
8. | PRAF UK | 1 |
Výsledky fakultných družstiev po 2. kole – muži - body
1. | FTVŠ UK | 49+48=97 |
2. | APZ | 18+18=36 |
3. | SvF STU | 15+19=34 |
4. | EU | 13+ 8=21 |
5. | FEI STU | 5 + 7=12 |
6. | LF UK | 8 + 2=10 |
7. | FCHPT STU | 0 + 7= 7 |
8. | FM UK | 2 + 1= 3 |
9. | FMFI UK | 1 + 0= 1 |
Výsledky fakultných družstiev v 2. kole – ženy + muži - spolu
2. | SvF STU | 19 + 19 | 38 |
3. | LF UK | 26 + 2 | 28 |
4. | APZ (Akadémia policajného zboru) | 0 + 18 | 18 |
FMFI UK | 18 + 0 | 18 | |
6. | EU | 8 + 8 | 16 |
7. | FCHPT STU | 3 + 7 | 10 |
8. | FEI STU | 0 + 7 | 7 |
9. | SZU | 2 + 0 | 2 |
10. | FM UK | 0 + 1 | 1 |
Výsledky fakultných družstiev po 2. kole – ženy + muži - spolu
1. | FTVŠ UK | 90 + 82 | 172 |
2. | LF UK | 26 + 28 | 54 |
3. | SvF STU | 15 + 38 | 53 |
4. | APZ | 26 + 18 | 44 |
5. | EU | 23 + 16 | 39 |
6. | FMFI UK | 13 + 18 | 31 |
7. | SZU | 14 + 2 | 16 |
8. | FCHPT STU | 5 + 10 | 15 |
9. | FEI STU | 6 + 7 | 13 |
10. | FM UK | 2 + 1 | 3 |
11. | PRAF UK | 1 + 0 | 1 |
Ďakujeme: KTV FEI STU a VŠK FEI STU za poskytnutie bazéna, pretekárom za dobré výkony (27 krauliarov zaplávalo 50 m pod 30 sek.). Mimoriadna súťaživosť bola aj v štafetách žien s tesnými rozdielmi časov medzi 2.FMFI a 3.LF v 2.rozplavbe, ako aj medzi 4.EU a 5.SvF v 1.rozplavbe. . Ďakujeme trénerom a rozhodcom za dobrý priebeh pretekov. Stretneme sa na 3. kole v pondelok 20..3.2017 o 19.45 na FEI-ke. Pekné Vianoce a Nový rok.. S pozdravom: Študujte, trénujte a vyhrajte!
Luboš Kalečík , hlavný rozhodca
Vojtech Potočný, org.pracovník VŠL
Libor Jurkovič, riaditeľ