1. kolo súťaže , 7.11.2016 - plaváreň FEI STU
50 m - voľný spôsob ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Poljaková Hana | LF | 29,12 | 7 | |
2. | Grexová Martina | FTVŠ | 29,53 | 0,41 | 5 |
3. | Mokráňová Monika | FTVŠ | 29,54 | 0,42 | 4 |
4. | Starzlová Andrea | FTVŠ | 30,32 | 1,20 | |
5. | Fábryová Elena | FTVŠ | 30,52 | 1,40 | |
6. | Dvončová Kristínna | SZU | 30,87 | 1,75 | 3 |
7. | Miklóšová Ivona | APZ | 31,21 | 2,09 | 2 |
8. | Petríková Veronika | LF | 31,45 | 2,33 | 1 |
9. | Hromadová Jana | SZU | 32,26 | 3,14 | |
10. | Pažická Jeannette | SvF | 32,34 | 3,22 | |
11. | Mikešová Malvína | LF | 32,97 | 3,85 | |
12. | Gunárová Katarína | LF | 33,11 | 3,99 | |
13. | Barutová Simona | SZU | 33,34 | 4,22 | |
14. | Gabaľová Nina | FCHPT | 33,45 | 4,33 | |
15. | Plešová Natália | LF | 33,54 | 4,42 | |
16. | Chlebová Iveta | PRAF | 33,78 | 4,66 | |
17. | Kaňuková Katarína | FTVŠ | 33,80 | 4,68 | |
18. | Pecníková Viktória | FCHPT | 34,24 | 5,12 | |
19. | Malatincová Darina | EU | 34,40 | 5,28 | |
20. | Mihaliková Dominika | FMFI | 34,98 | 5,86 | |
21. | Purgatová Lenka | EU | 35,32 | 6,20 | |
22. | Mydlarčíková Klaudia | FCHPT | 35,34 | 6,22 | |
23. | Dekýšová Alexanndra | FMFI | 35,60 | 6,48 | |
24. | Železníková Žaneta | FMFI | 35,89 | 6,77 | |
25. | Klampárová Michaela | SvF | 36,21 | 7,09 | |
26. | Pisoňová Kristína | FCHPT | 36,52 | 7,40 | |
27. | Meňušová Dominika | FCHPT | 37,10 | 7,98 | |
28. | Čunderlíková Alexandra | FCHPT | 37,14 | 8,02 | |
29. | Páleníková Eva | LF | 37,44 | 8,32 | |
30. | Poliaková Martina | LF | 38,20 | 9,08 | |
31. | Raučinová Petra | LF | 40,23 | 11,11 | |
32. | Lappyová Veronika | FEI | 40,25 | 11,13 | |
33. | Turečeková Adriána | LF | 41,03 | 11,91 | |
34. | Kodríková Natália | FMFI | 41,13 | 12,01 | |
35. | Brišová Diana | FCHPT | 41,50 | 12,38 | |
36. | Obertíková Karolína | FEI | 42,47 | 13,35 | |
37. | Podhradská Simona | FCHPT | 43,47 | 14,35 |
50 m znak ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Mičudová Simona | FMFI | 33,15 | 7 | |
2. | Hromadová Jana | SZU | 34,20 | 1,05 | 5 |
3. | Grexová Martina | FTVŠ | 34,62 | 1,47 | 4 |
4. | Plešová Natália | LF | 36,95 | 3,80 | 3 |
5. | Miklóšová Ivona | APZ | 37,38 | 4,23 | 2 |
6. | Petríková Veronika | LF | 38,40 | 5,25 | 1 |
7. | Páleníková Eva | LF | 45,66 | 12,51 |
50 m prsia ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Dinušová Martina | EU | 37,90 | 7 | |
2. | Gajdošechová Mária | FTVŠ | 38,78 | 0,88 | 5 |
3. | Mokráňová Monika | FTVŠ | 39,24 | 1,34 | 4 |
4. | Poljaková Hana | LF | 39,61 | 1,71 | 3 |
5. | Dvončová Kristínna | SZU | 39,78 | 1,88 | 2 |
6. | Mikešová Malvína | LF | 40,22 | 2,32 | 1 |
7. | Kašová Monika | FMFI | 40,63 | 2,73 | |
8. | Miklóšová Ivona | APZ | 42,00 | 4,10 | |
9. | Pecníková Viktória | FCHPT | 44,47 | 6,57 | |
10. | Gabaľová Nina | FCHPT | 44,54 | 6,64 | |
11. | Purgatová Lenka | EU | 45,83 | 7,93 | |
12. | Meňušová Dominika | FCHPT | 47,43 | 9,53 | |
13. | Olajcová Paťa | SjF | 48,69 | 10,79 | |
14. | Pisoňová Kristína | FCHPT | 49,22 | 11,32 | |
15. | Brišová Diana | FCHPT | 49,41 | 11,51 | |
16. | Čunderlíková Alexandra | FCHPT | 50,66 | 12,76 | |
17. | Valašťanová Erika | APZ | bez mer.času | ||
18. | Mókušová Olympia | FTVŠ | bez mer.času |
50 m motýlik ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Mokráňová Monika | FTVŠ | 31,72 | 7 | |
2. | Grexová Martina | FTVŠ | 32,06 | 0,34 | 5 |
3. | Dudíková Martina | FTVŠ | 32,30 | 0,58 | |
4. | Barutová Simona | SZU | 34,43 | 2,71 | 4 |
5. | Miklóšová Ivona | APZ | 34,90 | 3,18 | 3 |
6. | Pecníková Viktória | FCHPT | 42,08 | 10,36 | 2 |
7. | Obertíková Karlína | FEI | 50,44 | 18,72 | 1 |
400 m štafety ženy
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Grexová, Fábryová, Gajdošechová, Kaňuková, Mokráňová | FTVŠ | 3:54,32 | 7 | |
2. | Poliaková,Poliakova,Gunárová,Stevčinová, Petríková,Páleníková, Plešová, Mikešová | LF | 4:09,87 | 00:15,55 | 5 |
3. | Mihaliková,Dekýšová,Železníková,Kašová, Svrňákova, Mišudová, Chlebová | FMFI | 4:13,44 | 00:19,12 | 4 |
4. | Malatincová,Poláková,Dinušová,Puurgatgov | EU | 4:19,00 | 00:24,68 | 3 |
5. | Gabaľová,Pecníková,Čunderlíková, Pisoňová,Meňussová,Brišová,Mydlarciková | FCHPT | 4:23,00 | 00:28,68 | 2 |
Výsledky fakultných družstiev žien , body
1. | FTVŠ UK | 41 |
2. | LF UK | 21 |
3. | SZU | 14 |
4. | FMFI UK | 11 |
5. | EU | 10 |
6. | APZ | 7 |
7. | FCHPT STU | 4 |
8. | FEI STU | 1 |
50 m voľný spôsob muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Čmeľ Miroslav | FTVŠ | 23,43 | 7 | |
2. | Klátik Juraj | APZ | 23,80 | 0,37 | 5 |
3. | Krč Henrich | FTVŠ | 24,22 | 0,79 | 4 |
4. | Hlávek Juraj | FTVŠ | 24,81 | 1,38 | |
5. | Lederer Lukáš | SvF | 25,14 | 1,71 | 3 |
6. | Schmuck Karol | FM | 25,36 | 1,93 | 2 |
7. | Schild Igor | FTVŠ | 25,50 | 2,07 | |
8. | Pšenák Patrik | EU | 26,12 | 2,69 | 1 |
9. | Hrycko Ján | EU | 26,28 | 2,85 | |
10. | Ščepánek Marián | FTVŠ | 26,37 | 2,94 | |
11. | Cibula Martin | LF | 26,44 | 3,01 | |
12. | Smetana marek | FTVŠ | 26,46 | 3,03 | |
13. | Ďurišin Peter | EU | 26,54 | 3,11 | |
14. | Hriňák David | SvF | 26,57 | 3,14 | |
15. | Ševc Andrej | FCHPT | 26,81 | 3,38 | |
16. | Zeman Mikuláš | FMFI | 26,97 | 3,54 | |
17. | Tolkunov Tomáš | FTVŠ | 27,28 | 3,85 | |
18. | Sojka Martin | PRAF | 27,61 | 4,18 | |
19. | Podmajerský Igor | LF | 27,90 | 4,47 | |
20. | Melicháč Lukáš | LF | 28,00 | 4,57 | |
21. | Slonskyi Roman | FEI | 28,08 | 4,65 | |
22. | Birtus Timotej | PRIF | 28,38 | 4,95 | |
23. | Sprušaský Filip | FMFI | 28,39 | 4,96 | |
24. | Jurči Milan | SvF | 28,39 | 4,96 | |
25. | Mezei Jozef | APZ | 28,40 | 4,97 | |
26. | Košta Radoslav | SvF | 28,52 | 5,09 | |
27. | Ketov Alexander | FEI | 28,62 | 5,19 | |
28. | Velkov Nikola | FCHPT | 28,65 | 5,22 | |
29. | Vančo Erik | FTVŠ | 28,65 | 5,22 | |
30. | Žiak Róbert | APZ | 28,81 | 5,38 | |
31. | Hanzlík Peter | FEI | 29,14 | 5,71 | |
32. | Kubík Jakub | SvF | 29,28 | 5,85 | |
33. | Škumanič Štefan | FCHPT | 29,42 | 5,99 | |
34. | Rajkovics Dávid | SvF | 29,50 | 6,07 | |
35. | Mečák Martin | FEI | 29,63 | 6,20 | |
36. | Raus Adam | LF | 29,65 | 6,22 | |
37. | Loureiro Ernest | FEI | 29,78 | 6,35 | |
38. | Láznička Dominik | FEI | 29,91 | 6,48 | |
39. | Krist Karol | FEI | 29,97 | 6,54 | |
40. | Hrabar Ivan | FEI | 30,59 | 7,16 | |
41. | Lapeš Pavel | FCHPT | 30,68 | 7,25 | |
42. | Kudlačík Martin | PRAF | 30,81 | 7,38 | |
43. | Ledecký Juraj | SvF | 31,00 | 7,57 | |
44. | Otruba Ján | FCHPT | 31,65 | 8,22 | |
45. | Šebo Marek | FMFI | 32,10 | 8,67 | |
46. | Fabík Martin | SjF | 32,26 | 8,83 | |
47. | Mackovčin Adam | SvF | 32,53 | 9,10 | |
48. | Pavle Marek | FMFI | 32,86 | 9,43 | |
49. | Jukl Matej | SjF | 33,18 | 9,75 | |
50. | Jacko Filip | FCHPT | 33,43 | 10,00 | |
51. | Mihalík Matej | FEI | 33,78 | 10,35 | |
52. | Belan Martin | FCHPT | 35,57 | 12,14 | |
53. | Marsal Patrik | FEI | 37,50 | 14,07 | |
54. | Ďurišin Erik | FCHPT | 39,45 | 16,02 | |
55. | Havelka René | SjF | 42,84 | 19,41 |
50 m znak muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Jeleník Pavol | FTVŠ | 28,31 | 7 | |
2. | Klátik Juraj | APZ | 28,94 | 0,63 | 6 |
3. | Krč Henrich | FTVŠ | 29,68 | 1,37 | 4 |
4. | Lederer Lukáš | SvF | 29,97 | 1,66 | 3 |
5. | Smatana Martin | EU | 30,00 | 1,69 | 2 |
6. | Lanák Dušan | PRAF | 30,98 | 2,67 | 1 |
7. | Smetana marek | FTVŠ | 31,75 | 3,44 | |
8. | Bačinský Mišo | SjF | 32,53 | 4,22 | |
9. | Hrycko Ján | EU | 33,00 | 4,69 | |
10. | Balko Tomáš | FMFI | 35,51 | 7,20 | |
11. | Žiak Róbert | APZ | 36,48 | 8,17 | |
12. | Ďurišin Peter | EU | 38,50 | 10,19 |
50 m prsia muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Krč Henrich | FTVŠ | 30,35 | 7 | |
2. | Ďurišin Peter | EU | 30,50 | 0,15 | 5 |
3. | Lederer Lukáš | SvF | 31,53 | 1,18 | 4 |
4. | Klátik Juraj | APZ | 31,66 | 1,31 | 3 |
5. | Taliga David | FEI | 32,16 | 1,81 | 2 |
6. | Smetana marek | FTVŠ | 33,26 | 2,91 | 1 |
7. | Hrycko Ján | EU | 33,36 | 3,01 | |
8. | Mezei Jozef | APZ | 34,72 | 4,37 | |
9. | Kulhavý Patrik | FEI | 34,90 | 4,55 | |
10. | Melicháč Lukáš | LF | 35,94 | 5,59 | |
11. | Kulhánek Jakub | SjF | 37,30 | 6,95 | |
12. | Bačinský Mišo | SjF | 37,67 | 7,32 | |
13. | Rajkovics Dávid | SvF | 38,56 | 8,21 | |
14. | Badinka Branislav | LF | 39,14 | 8,79 | |
15. | Mareš Erik | FMFI | 39,47 | 9,12 | |
16. | Velkov Nikola | FCHPT | 39,66 | 9,31 | |
17. | Mečár Martin | FEI | 40,66 | 10,31 | |
18. | Čaniga Jozef | LF | 40,89 | 10,54 | |
19. | Keresztényi Dávid | LF | 40,98 | 10,63 | |
20. | Jukl Matej | SjF | 42,19 | 11,84 | |
21. | Lapeš Pavel | FCHPT | 42,22 | 11,87 | |
22. | Hrabar Ivan | FEI | 43,88 | 13,53 | |
23. | Otruba Ján | FCHPT | 44,14 | 13,79 | |
24. | Holý Matej | FEI | 44,84 | 14,49 | |
25. | Mackovčin Adam | SvF | 45,34 | 14,99 | |
26. | Navarčík Richard | LF | 45,47 | 15,12 | |
27. | Vraník Milan | FMFI | 48,73 | 18,38 | |
28. | Čermák Ľubomír | LF | 49,50 | 19,15 | |
29. | Gallas Adam | LF | 49,74 | 19,39 | |
30. | Fedák Dalibor Jozef | LF | 49,79 | 19,44 |
50 m motýlik muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Krč Henrich | FTVŠ | 26,41 | 7 | |
2. | Hlávek Juraj | FTVŠ | 26,54 | 0,13 | 5 |
3. | Klátik Juraj | APZ | 26,76 | 0,35 | 4 |
4. | Ďurišin Peter | EU | 27,44 | 1,03 | 3 |
5. | Hrycko Ján | EU | 27,68 | 1,27 | 2 |
6. | Hriňák David | SvF | 28,59 | 2,18 | 1 |
7. | Smetana marek | FTVŠ | 28,74 | 2,33 | |
8. | Ševc Andrej | FCHPT | 28,86 | 2,45 | |
9. | Lederer Lukáš | SvF | 29,48 | 3,07 | |
10. | Pšenák Patrik | EU | 29,49 | 3,08 | |
11. | Smatana Martin | EU | 29,94 | 3,53 | |
12. | Cibula Martin | LF | 30,06 | 3,65 | |
13. | Košta Radoslav | SvF | 30,55 | 4,14 | |
14. | Jurči Milan | SvF | 31,44 | 5,03 | |
15. | Raus Adam | LF | 31,89 | 5,48 | |
16. | Škumanič Štefan | FCHPT | 32,05 | 5,64 | |
17. | Kulhavý Patrik | FEI | 32,28 | 5,87 | |
18. | Birtus Timotej | PRIF | 34,32 | 7,91 | |
19. | Ledecký Juraj | SvF | 34,78 | 8,37 | |
20. | Holý Matej | FEI | 43,84 | 17,43 |
800 m štafety muži
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Smetana, Štefanec, Kŕč,Čmeľ, Hlávek, Jelenák, Tolkenov | FTVŠ | 6:15,06 | 7 | |
2. | Podmajerský, Navarčík, Čaniga, Badinka, Raus, Cibula, Melicháč, Kováč D. | LF | 7:14,87 | 00:59,81 | 5 |
3. | Jurči, Rajkovics, Hriňak, Košta, Lederer, Ledecký, Kubík, Mackovčin | SvF | 7:18,24 | 01:03,18 | 4 |
4. | Taliga, Loureiro,Ketov,Kulhavý,Laznička, Slonský, Mečár, Hollý | FEI | 7:24,34 | 01:09,28 | 3 |
5. | Klatik, Mezei, Žiak, Lanák | APZ | 7:28,16 | 01:13,10 | 2 |
6. | Mareš, Šebo, Zeman, Schmuch, Vraník, Sprušanský, Vraník, Pavle, Balko | FMFI | 7:32,47 | 01:17,41 | 1 |
7. | Lapeš, Velkov, Ďurišin, Otruba, Belan, Škumanič, Ševc, Jacko | FCHPT | 7:44,86 | 01:29,80 | |
8. | Jukl, Torma, Fabík, Kulhánek, Havelka | SjF | 8:52,37 | 02:37,31 |
Výsledky fakultných družstiev mužov v l. kole , body
1. | FTVŠ UK | 49 |
2. | APZ | 18 |
3. | SvF STU | 15 |
4. | EU | 13 |
5. | FEI STU | 5 |
LF UK | 8 | |
7. | FM UK | 2 |
8. | FMFI UK | 1 |
PRAF UK | 1 |
Výsledky fakúlt v l. kole mužov a žien, body, spolu
1. | FTVŠ UK | 41 + 49 | 90 |
2. | LF UK | 21 + 5 | 26 |
APZ (Akadémia policajného zboru) | 7 + 19 | 26 | |
4. | EU | 10 + 13 | 23 |
5. | SvF STU | 0 + 15 | 15 |
6. | SZU | 14 + 0 | 14 |
7. | FMFI UK | 11 + 1 | 12 |
8. | FEI STU | 1 + 5 | 6 |
9. | FCHPT STU | 4 + 0 | 4 |
10. | FM UK | 0 + 2 | 2 |
11. | PRAF UK | 0 + 1 | 1 |
L.Kalečík - hlavný rozhodca
V. Potočný - organizačný pracovník VŠL
L. Jurkovič - riaditeľ pretekov