1. kolo súťaže, 9.11.2015, plaváreň FEI STU Bratislava |
50 m v. sp. ženy | |||||
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Ledererová Lucia | SvF | 28,78 | mimo.konk. | |
2. | Lindtnerová Kristína | FTVŠ | 29,60 | 7 | |
3. | Jandová Zuzana | FMFI | 29,75 | 5 | |
4. | Poljaková Hana | LF | 29,98 | 4 | |
5. | Starzlová Andrea | FTVŠ | 29,99 | 3 | |
6. | Koroncziová Katarína | FTVŠ | 30,18 | ||
7. | Konečná Katarína | SZU | 30,50 | 2 | |
8. | Petríková Veronika | LF | 30,93 | 1 | |
9. | Rybáriková Rebecca | FMFI | 31,43 | ||
10. | Holická Zuzka | LF | 31,70 | ||
11. | Šrámková Diana | FCHPT | 31,88 | ||
12. | Pažická Jeannette | SvF | 31,90 | ||
13. | Plešová Natália | ??? | 32,21 | ||
14. | Števčinová Katka | LF | 32,48 | ||
15. | Chlebová Iveta | PRAF | 32,80 | ||
16. | Adamcová Alžbeta | EU | 32,87 | ||
17. | Baková Katarína | FTVŠ | 32,92 | ||
18. | Gunárová Katka | LF | 32,94 | ||
Malatincová Darina | EU | 32,94 | |||
20. | Foltánová Michaela | FTVŠ | 33,02 | ||
21. | Frank Dana | LF | 33,10 | ||
22. | Horváthová Peťa | EU | 33,50 | ||
23. | Čajková Zuzana | FTVŠ | 34,19 | ||
24. | Dekýšová Alexandra | FMFI | 34,20 | ||
25. | Ovseníková Petra | PRIF | 34,30 | ||
26. | Mydlarčíková Klaudia | FCHPT | 34,94 | ||
27. | Železníková Žaneta | FMFI | 36,90 | ||
28. | Ferienčíková Ivana | FCHPT | 37,22 | ||
29. | Kvaššayová Kristína | FCHPT | 37,87 | ||
30. | Páleníková Eva | FCHPT | 37,99 | ||
31. | Štrbová Kristína | SZU | 38,07 | ||
32. | Rúčková Lucia | PRIF | 41,20 | ||
33. | Turzová Natália | PRIF | 42,38 | ||
34. | Podhradská Simona | FCHPT | 42,87 | ||
35. | Molnárová Petra | PRIF | 47,07 |
50 m znak ženy | |||||
1. | Grexová Martina | FTVŠ | 33,03 | 7 | |
2. | Koroncziová Katarína | FTVŠ | 34,62 | 5 | |
3. | Habová Mária | PRAF | 34,85 | 4 | |
4. | Plešová Natália | LF | 35,39 | 3 | |
5. | Bogárová Edita | FCHPT | 35,63 | 2 | |
6. | Petríková Veronika | LF | 36,50 | 1 | |
7. | Ledererová Lucia | SvF | 36,58 | ||
8. | Ovseníková Petra | PRIF | 38,75 | ||
9. | Beitlová Terka | FTVŠ | 38,80 | ||
10. | Poničanová Vanda | SjF | 42,59 | ||
11. | Hanuliaková Hana | FCHPT | 42,70 |
50 m prsia ženy | |||||
1. | Ledererová Lucia | SvF | 34,97 | mimo.konk. | |
2. | Mészarosová Ema | FTVŠ | 37,30 | 7 | |
3. | Dinušová Martina | EU | 37,46 | 5 | |
4. | Konečná Katka | SZU | 38,50 | 4 | |
5. | Holícka Zuzana | LF | 39,00 | 3 | |
6. | Poljaková Hana | LF | 39,76 | 2 | |
7. | Kašová Monika | FMFI | 40,52 | 1 | |
8. | Hodoňová Martina | PRIF | 40,82 | ||
9. | Bogárová Edita | FCHPT | 41,19 | ||
10. | Pažická Jeannette | SvF | 42,39 | ||
11. | Foltánová Michaela | FTVŠ | 42,86 | ||
12. | Kvaššayová Kristína | FCHPT | 43,62 | ||
13. | Pokryvačová Martina | SZU | 43,80 | ||
14. | Lichvariková Mirka | PRIF | 45,19 | ||
15. | Hatiarová Dominika | SZU | 45,90 | ||
16. | Vršková Michaela | SZU | 48,76 | ||
17. | Bizoňová Ivana | FMFI | 49,18 | ||
18. | Blažeková Monika | FMFI | 49,50 | ||
19. | Capiaková Darina | EU | 50,66 | ||
20. | Hanuliaková Hana | FCHPT | 51,26 |
50 m motýlik ženy | |||||
1. | Ledererová Lucia | SvF | 30,44 | mimo.konk. | |
2. | Grexová Martina | FTVŠ | 32,41 | 7 | |
3. | Pudíková Martina | FTVŠ | 32,48 | 5 | |
4. | Gardoňová Marcela | FTVŠ | 35,81 | ||
5. | Šrámková Diana | FCHPT | 36,19 | 4 | |
6. | Chlebová Iveta | PRAF | 37,74 | 3 | |
7. | Poničanová Vanda | SjF | 40,14 | 2 | |
8. | Pažická Jeannette | SvF | 41,86 | 1 |
400 m štafety ženy | |||||
1. | Mészarosová,Baková,Grexová,Čajková, Gardoňová,Lindtnerová,Koronciová | FTVŠ | 3:48,37 | 7 | |
2. | Poliaková,Gunárová,Mesárošová,Holická, Frank,Páleníková,Petríková,Števčinová | LF | 4:07,18 | 5 | |
3. | Dinušová,Horváthová,Adamcová,Capiaková, Malatinská | EU | 4:10,50 | 4 | |
4. | Štellerová,Konečná,Nitková,Pokryvačová, Hatiarová,Štrbová,Vršková | SZU | 4:18,20 | 3 | |
5. | Jandová,Rybáriková,Chlebová,Dekýšová, Kášová,Bizoňová,Blažeková,Hojčková | FMFI | 4:19,70 | 2 | |
6. | Felgerová,Kaššayová,Ferienčíková, Šrámková, Hanuljaková | FCHPT | 4:20,48 | 1 |
Výsledky fakultných družstiev v 1. kole – ženy | body | |
1. | FTVŠ UK | 46 |
2. | LF UK | 19 |
3. | EU | 11 |
4. | SZU | 9 |
5. | FMFI UK | 8 |
6. | FCHPT STU | 7 |
PRAF UK | 7 | |
8. | SjF STU | 2 |
9. | SvF STU | 1 |
50 m v. sp. muži | |||||
p.č. | Priezvisko a meno | fakulta | čas | rozdiel | body |
1. | Leonavicius Justas | SvF | 23,87 | 7 | |
2. | Grill Andrej | EU | 23,91 | 5 | |
3. | Čmel Miroslav | FTVŠ | 24,00 | 4 | |
4. | Hlávek Juraj | FTVŠ | 24,19 | 3 | |
5. | Viola Tibor | FTVŠ | 24,69 | ||
6. | Jurkovič Jakub | SZU | 25,20 | 2 | |
7. | Bielik Rastislav | EU | 25,53 | 1 | |
8. | Siekel Adam | FM | 25,61 | ||
9. | Mázik László | FMFI | 25,67 | ||
10. | Pšenák Patrik | EU | 26,10 | ||
11. | Hruškovic Martin | EU | 26,40 | ||
12. | Novotný Jozef | FTVŠ | 26,43 | ||
13. | Šemetka Adam | SjF | 26,92 | ||
14. | Révay Roman | FTVŠ | 26,98 | ||
15. | Šimunič Jakub | FM | 27,20 | ||
16. | Ščepánek Marián | FCHPT | 27,29 | ||
17. | Helej Markus | PRIF | 27,35 | ||
18. | Sojka Martin | FM | 27,46 | ||
19. | Gašparovič Filip | PRAF | 27,73 | ||
Velkov Nikola | FCHPT | 27,73 | |||
21. | Podmajerský Igor | LF | 27,90 | ||
22. | Karel Max | FMFI | 27,91 | ||
23. | Kubík jakub | SvF | 27,96 | ||
24. | Hluch Matej | SZU | 28,00 | ||
25. | Kupčo Filip | FMFI | 28,06 | ||
26. | Sklenár Filip | FEI | 28,35 | ||
27. | Kudlačík Martin | PRAF | 28,86 | ||
28. | Dluhoš Viktor | FEI | 28,90 | ||
29. | Ketov Alexander | FEI | 29,18 | ||
30. | Sprušanský Filip | LF | 29,37 | ||
31. | Kobliška Miroslav | FMFI | 29,43 | ||
Kobliška Miroslav | FMFI | 29,43 | |||
33. | Martanovič Lukáš | LF | 29,68 | ||
34. | Paškan Martin | FCHPT | 29,82 | ||
35. | Rybárky Matej | FTVŠ | 29,90 | ||
36. | Hruškovič Martin | SZU | 29,96 | ||
37. | Zachar David | SZU | 30,25 | ||
38. | Galajda Juraj | PRAF | 30,40 | ||
39. | Bodnár Matúš | FCHPT | 30,48 | ||
40. | Mikúš Lukáš | FCHPT | 30,68 | ||
41. | Pavlovič Sanuel | SZU | 31,24 | ||
42. | Egyenes Fridrich | FMFI | 31,38 | ||
43. | Živna Jakub | FCHPT | 31,70 | ||
44. | Žlnka Peter | SjF | 32,00 | ||
45. | Koschitzky Kevin | LF | 32,19 | ||
46. | Agatič Filip | FEI | 32,32 | ||
47. | Belán Martin | FCHPT | 32,34 | ||
48. | Varga Martin | FMFI | 32,50 | ||
49. | Zeleinka Peter | FCHPT | 32,60 | ||
Blažek Martin | SvF | 32,60 | |||
51. | Šebo Marek | FMFI | 32,82 | ||
52. | Lubelan Jakub | SjF | 32,83 | ||
53. | Maľa Martin | PRIF | 33,65 | ||
54. | Rybár Samuel | FCHPT | 34,07 | ||
55. | Beluščák Denis | SvF | 34,70 | ||
56. | Longauer Bohdan | SZU | 34,92 | ||
57. | Surák Boris | SvF | 35,07 | ||
58. | Andraščík Marek | SvF | 35,33 | ||
59. | Tribula Matúš | SjF | 35,80 | ||
60. | Pilka Marek | SvF | 36,09 |
50 m znak muži | |||||
1. | Bielik Rastislav | EU | 27,63 | 7 | |
2. | Leonavicius Justas | SvF | 28,23 | 6 | |
3. | Szocs Oliver | SZU | 29,70 | 4 | |
4. | Lanák Dušan | PRAF | 30,25 | 3 | |
5. | Krč Henrich | FTVŠ | 30,55 | 2 | |
6. | Viola Tibor | FTVŠ | 30,66 | 1 | |
7. | Novotný Jozef | FTVŠ | 31,86 | ||
8. | Štajer Andrej | FEI | 32,26 | ||
9. | Bačinský Michal | SjF | 33,73 | ||
10. | Podmajerský Igor | LF | 35,14 | ||
11. | Karel Max | FMFI | 35,21 | ||
12. | Kubík jakub | SvF | 37,49 |
50 m prsia muži | |||||
1. | Krč Henrich | FTVŠ | 30,29 | 7 | |
2. | Taliga David | FEI | 30,60 | 5 | |
3. | Jex Ján | FTVŠ | 31,00 | 4 | |
4. | Leonavicius Justas | SvF | 32,20 | 3 | |
5. | Konečný Marek | FTVŠ | 32,33 | ||
6. | Schild Igor | FTVŠ | 32,97 | ||
7. | Smetana Mikuláš | FMFI | 34,82 | 2 | |
8. | Hruškovic Martin | EU | 35,00 | 1 | |
9. | Bačinský Michal | SjF | 37,98 | ||
10. | Mareš Erik | FMFI | 38,38 | ||
11. | Velkov Nikola | FCHPT | 38,43 | ||
12. | Kudlačík Martin | PRAF | 38,96 | ||
13. | Jančík Jozef | FTVŠ | 39,02 | ||
14. | Živna Jakub | FCHPT | 39,89 | ||
15. | Pilka Marek | SvF | 40,15 | ||
16. | Andraščík Marek | SvF | 40,50 | ||
17. | Šimunič Jakub | FM | 40,64 | ||
18. | Lubelan Jakub | SjF | 42,81 | ||
19. | Holý Rado | SjF | 54,36 | ||
Žlnka Peter | SjF | bez času |
50 m motýlik muži | |||||
1. | Grill Andrej | EU | 25,16 | 7 | |
2. | Szocs Oliver | SZU | 25,90 | 5 | |
3. | Krč Henrich | FTVŠ | 27,10 | 4 | |
4. | Leonavicius Justas | SvF | 27,20 | 3 | |
5. | Viola Tibor | FTVŠ | 27,57 | 2 | |
6. | Bielik Rastislav | EU | 28,19 | 1 | |
7. | Jurkovič Jakub | SZU | 28,20 | ||
8. | Helej Markus | PRIF | 28,48 | ||
9. | Taliga David | FEI | 30,23 | ||
10. | Šemeteka Adam | SjF | 30,35 | ||
11. | Gašarovic Filip | PRAF | 30,35 | ||
12. | Sojka Martin | PRAF | 31,50 | ||
13. | Hruškovic Martin | EU | 32,95 | ||
14. | Galajda Juraj | PRAF | 35,89 |
800 m štafety muži | |||||
1. | Sčepánek,Krč,Jex,Schild,Viola,Konečný, Revay | FTVŠ | 6:42,65 | 1 | |
,21 | Kupčo, Smetana,Siekel,Mrazik,Ketov, Šimunič,Kobliška,Dluhoš, | FMFI | 6:57,21 | : | 2 |
3. | Gašparovič,Lanák,Hruškovic,Sojka,Galajda Kudlačik | PRAF | 7:03,60 | 3 | |
4. | Hluch,Pavlovič,Zachar,Szocs,Jurkovič, Hruškovic,Longauer | SZU | 7:26,28 | 4 | |
5. | Žáčik,Kováč,Podmajerský,Martanovič, Koschitzky,Sprušanský,Torma | LF | 7:31,36 | 5 | |
6. | Paškan,Mikúš,Velkov,Rybár,Živna,Belan, Kurek,Bodnár | FCHPT | 7:59,07 | 7 | |
7. | Kubík,Andraščík,Pilka,Beluščák,Surák, Blažek,Leonavicius | SvF | 8:03,82 | ||
8. | Šemetka,Holý,Lubelan,Tribula,Bačinský, Žlnka | SjF | 8:35,28 |
Výsledky fakultných družstiev v 1. kole – muži | body | |
1. | FTVŠ UK | 33 |
2. | EU | 23 |
3. | SvF STU | 19 |
4. | SZU | 13 |
5. | FEI STU | 7 |
FMFI UK | 7 | |
PRAF UK | 7 | |
8. | LF UK | 2 |
9. | FCHPT STU | 1 |
Výsledky fakultných družstiev v 1. kole – ženy + muži | spolu | ||
1. | FTVŠ UK | 46 + 33 | 79 |
2. | EU | 11 + 23 | 34 |
3. | SZU | 9 + 13 | 22 |
4. | LF UK | 19 + 2 | 21 |
5. | SvF STU | 1 + 19 | 20 |
6. | FMFI UK | 8 + 7 | 15 |
7. | PRAF UK | 7 + 7 | 14 |
8. | FCHPT STU | 7 + 1 | 8 |
9. | FEI STU | 0 + 5 | 5 |
10. | SjF STU | 2 + 0 |
Ďakujeme: KTV FEI STU a VŠK FEI STU za možnosť súťažiť v ich bazéne, pretekárom za bohatú účasť (aj „nových“ plavcov), výbornú športovú atmosféru a výkony. Ďakujeme trénerom a rozhodcom za hladký priebeh súťaže. Tešíme sa na 2. kolo v pondelok 7.12.2015 o 19.45 tiež na FEI-ke. Možno príde aj Mikuláš. S pozdravom: Študujte, trénujte a vyhrajte! | |||||
Luboš Kalečík Vojtech Potočný Libor Jurkovič | |||||
hlavný rozhodca org. pracovník VŠ ligy riaditeľ pretekov |