50 m v. sp. ženy |
|
|
|
p.č. |
Priezvisko a meno |
fakulta |
rozdiel |
body |
1. |
Bániková Tatiana |
EU |
27.22 |
7 |
2. |
Lindtnerová Kristína |
FTVŠ |
28.66 |
5 |
3. |
Telgerová Katarína |
FCHPT |
28.87 |
4 |
4. |
Kozmonová Petra |
LF |
29.85 |
3 |
5. |
Jandová Zuzana |
FMFI |
30.16 |
2 |
6. |
Miniariková Ivana |
FMFI |
30.45 |
1 |
7. |
Fábryová Elena |
FTVŠ |
30.46 |
|
8. |
Poljaková Hana |
LF |
30.50 |
|
9. |
Konečná Katarína |
SZU |
31.50 |
|
10. |
Holická Zuzka |
LF |
31.73 |
|
11. |
Petríková Veronika |
LF |
31.97 |
|
12. |
Malatincová Darina |
EU |
32.19 |
|
13. |
Števčinová Katka |
LF |
32.49 |
|
14. |
Skrúcaná Simone |
EU |
32.54 |
|
15. |
Gunárová Katka |
LF |
32.62 |
|
16. |
Adamcová Alžbeta |
EU |
32.84 |
|
17. |
Zemková Natália |
FTVŠ |
33.24 |
|
18. |
Jurčiová Ivana |
PRIF |
33.42 |
|
19. |
Horváthová Peťa |
EU |
33.70 |
|
|
Suchá Radka |
FTVŠ |
33.70 |
|
21. |
Chlebová Iveta |
PRAF |
33.87 |
|
22. |
Šuleková Ivana |
FCHPT |
34.19 |
|
23. |
Hojčková Martina |
FMFI |
34.21 |
|
24. |
Ribánszka Nikoleta |
FCHPT |
34.94 |
|
25. |
Hatiarová Dominika |
SZU |
35.29 |
|
26. |
Mydlarčíková Klaudia |
FCHPT |
36.40 |
|
27. |
Lappyová Veronika |
FEI |
36.81 |
|
28. |
Lukáčová Lenka |
EU |
37.06 |
|
29. |
Štrbová Kristína |
SZU |
37.95 |
|
30. |
Páleníková Eva |
FCHPT |
38.17 |
|
|
Gajdošová Dominika |
LF |
38.17 |
|
32. |
Hegedusová Táňa |
PRAF |
38.95 |
|
33. |
Václavíková Ivana |
FCHPT |
39.47 |
|
34. |
Mesárošová Zuzka |
LF |
39.56 |
|
35. |
Lichvariková Miroslava |
PRIF |
41.58 |
|
36. |
Novosadová Andrea |
EU |
43.12 |
|
37. |
Turzová Natália |
PRIF |
43.20 |
|
38. |
Červenková Katarína |
FCHPT |
43.63 |
|
39. |
Petrovičová Veronika |
SZU |
47.40 |
|
50 m znak ženy |
|
|
|
1. |
Tenkelová Denisa |
FTVŠ |
32.78 |
7 |
2. |
Bogárová Edita |
FCHPT |
34.16 |
5 |
3. |
Totkovičová Nicole |
FSEV |
34.35 |
4 |
4. |
Habová Mária |
PRAF |
34.45 |
3 |
5. |
Zemková Natália |
FTVŠ |
34.94 |
2 |
6. |
Fábryová Elena |
FTVŠ |
36.17 |
|
7. |
Jandová Zuzana |
FMFI |
38.31 |
1 |
8. |
Poláková Katka |
EU |
38.58 |
|
9. |
Poljaková Hana |
LF |
38.77 |
|
50 m prsia ženy |
|
|
|
1. |
Dinušová Martina |
EU |
36.44 |
7 |
2. |
Bogárová Edita |
FCHPT |
39.16 |
5 |
3. |
Holícka Zuzana |
LF |
39.30 |
4 |
4. |
Miniariková Ivana |
FMFI |
39.39 |
3 |
5. |
Vrbová Petra |
LF |
39.69 |
2 |
6. |
Hodoňová Martina |
PRIF |
40.77 |
1 |
|
Konečná Katka |
SZU |
40.77 |
|
8. |
Gajdošechová Mária |
FTVŠ |
41.33 |
|
9. |
Poljaková Hana |
LF |
41.72 |
|
10. |
Šaradinová Veronika |
FMFI |
42.46 |
|
11. |
Čeligová Dominika |
LF |
42.50 |
|
12. |
Červenková Katka |
FCHPT |
45.38 |
|
13. |
Hatiarová Dominika |
SZU |
45.50 |
|
14. |
Hegedusová Táňa |
PRAF |
47.98 |
|
15. |
Kováčová Janka |
FMFI |
48.76 |
|
16. |
Páleníková Eva |
FCHPT |
49.67 |
|
17. |
Václavíková Ivana |
FCHPT |
50.42 |
|
18. |
Mydlarčíková Klaudia |
FCHPT |
50.50 |
|
19. |
Ribánszka Nikoleta |
FCHPT |
50.75 |
|
50 m motýlik ženy |
|
|
|
1. |
Bániková Tatiana |
EU |
29.50 |
7 |
2. |
Telgerová Katka |
FCHPT |
30.99 |
5 |
3. |
Tenkelová Denisa |
FTVŠ |
31.16 |
4 |
4. |
Kozmonová Petra |
LF |
32.10 |
3 |
5. |
Vaneková Anna |
EU |
36.19 |
2 |
6. |
Chlebová Iveta |
PRAF |
37.06 |
1 |
7. |
Poljaková Hana |
LF |
39.38 |
|
8. |
Suchá Radka |
FTVŠ |
40.59 |
|
400 m štafety ženy |
|
|
|
1. |
Lindtnerová,Gajdošeková,Tenkelová,Suchá,Fabriová,Zemková |
FTVŠ |
3:52.55 |
7 |
2. |
Skrucaná,Malatincová,Polaková,Adamcová,Baniková,Novosadová,Dinušová,Lukačová |
EU |
3:55.02 |
5 |
3. |
Jandová,Miniariková,Šaradinová,Hojčková, Kováčová,Ridzoňová,Totkovičová,Chlebová |
FMFI |
3:58.97 |
4 |
4. |
Šuleková,Bogárová,Ribanská,Telgerová, Mydlarčíková,Václaviková,Páleníková |
FCHPT |
4:16.67 |
3 |
5. |
Jurčiová,Hodoňová,Turzová,Lichváriková |
PRIF |
4:50.47 |
2 |
6. |
Pavlovičová,Vrbová,Holická,Petríková, Kozmonová,Števčinová,Gajdošová,Poljakov |
LF |
4:58.55 |
1 |
Výsledky fakultných družstiev v 1. kole – ženy |
body |
|
|
1. |
EU |
28 |
|
|
2. |
FTVŠ UK |
25 |
|
|
3. |
FCHPT STU |
21 |
|
|
4. |
LF UK |
15 |
|
|
5. |
FMFI UK |
11 |
|
|
6. |
FSEV UK |
4 |
|
|
|
PRAF UK |
4 |
|
|
8. |
PRIF UK |
1.5 |
|
|
9. |
SZU |
0.5 |
|
|
50 m v. sp. muži |
|
|
|
p.č. |
Priezvisko a meno |
fakulta |
rozdiel |
body |
1. |
Grill Andrej |
EU |
23.56 |
7 |
2. |
Hlávek Juraj |
FTVŠ |
23.87 |
5 |
3. |
Viola Tibor |
FTVŠ |
24.47 |
4 |
4. |
Jelenák Pavol |
FTVŠ |
24.78 |
|
5. |
Nagy Tomáš |
FMFI |
24.90 |
3 |
6. |
Schmuck Karol |
FM |
25.10 |
2 |
7. |
Kozmon Michal |
LF |
25.82 |
1 |
8. |
Ščepánek Marián |
FCHPT |
25.92 |
|
9. |
Herbanský Martin |
EU |
25.93 |
|
10. |
Jurkovič Jakub |
SZU |
25.95 |
|
11. |
Siekel Adam |
FTVŠ |
26.04 |
|
12. |
Smatana Martin |
EU |
26.26 |
|
13. |
Bielik Rastislav |
EU |
26.67 |
|
14. |
Stráňavský Filip |
FTVŠ |
26.69 |
|
15. |
Kováč Kristián |
EU |
26.77 |
|
16. |
Šimunič Jakub |
FM |
26.97 |
|
17. |
Helej Markus |
PRIF |
27.00 |
|
18. |
Brunovský Simon |
FTVŠ |
27.04 |
|
19. |
Gašparovič Filip |
PRAF |
27.25 |
|
20. |
Dikacz David |
FTVŠ |
27.34 |
|
21. |
Martanovič Lukáš |
LF |
27.35 |
|
22. |
Terkovič Richard |
FEI |
27.39 |
|
23. |
Karel Max |
FMFI |
27.53 |
|
24. |
Ketov Alexander |
FEI |
27.78 |
|
25. |
Podmajerský Igor |
LF |
27.84 |
|
26. |
Dluhoš Viktor |
FEI |
27.86 |
|
27. |
Čierny Ondrej |
FEI |
28.31 |
|
28. |
Hluch Matej |
SZU |
28.49 |
|
29. |
Hason Nicolas |
PRAF |
28.75 |
|
30. |
Volkov Michal |
LF |
28.80 |
|
31. |
Fulop Jozef |
FCHPT |
28.86 |
|
32. |
Liška Michal |
FEI |
28.95 |
|
33. |
Bodnár Matúš |
FCHPT |
29.44 |
|
34. |
Torma Simon |
LF |
29.63 |
|
35. |
Pojzl Viktor |
FMFI |
30.44 |
|
36. |
Pagurko Stanislav |
SZU |
30.74 |
|
37. |
Horniak Samuel |
??? |
30.88 |
|
38. |
Kobliška Miroslav |
FMFI |
30.94 |
|
39. |
Sabol Jaroslav |
SZU |
31.22 |
|
40. |
Mach David |
PRIF |
31.76 |
|
41. |
Šajtlava Adrián |
EU |
31.81 |
|
42. |
Nemec Marek |
FCHPT |
32.47 |
|
43. |
Kútny Miloš |
FMFI |
32.69 |
|
44. |
Pelach Michal |
FMFI |
33.09 |
|
45. |
Katsikas Panos |
LF |
33.19 |
|
46. |
Šis Miloš |
SZU |
33.36 |
|
47. |
Blažek Martin |
SvF |
33.54 |
|
48. |
Mesároš Dušan |
FCHPT |
34.25 |
|
49. |
Varga Martin |
FMFI |
34.37 |
|
50. |
Šauša Ján |
FMFI |
36.12 |
|
50 m znak muži |
|
|
|
1. |
Jelenák Pavol |
FTVŠ |
28.52 |
6 |
|
Púzser Karol |
FTVŠ |
28.52 |
6 |
3. |
Paulen Rastislav |
SjF |
28.63 |
4 |
4. |
Bielik Rastislav |
EU |
29.22 |
3 |
5. |
Hlávek Juraj |
FTVŠ |
29.49 |
|
6. |
Lanák Dušan |
PRAF |
30.19 |
2 |
7. |
Smatana Martin |
EU |
30.72 |
1 |
8. |
Pšenák Patrik |
EU |
31.13 |
|
9. |
Kozmon Michal |
LF |
31.75 |
|
10. |
Štajer Andrej |
FEI |
31.95 |
|
11. |
Miček Marek |
EU |
32.31 |
|
|
Karel Max |
FMFI |
32.31 |
|
13. |
Jurkovič Jakub |
SZU |
33.19 |
|
14. |
Bačinský Michal |
SjF |
33.62 |
|
15. |
Mesároš Dušan |
FCHPT |
43.58 |
|
50 m prsia muži |
|
|
|
1. |
Taliga David |
FEI |
31.23 |
7 |
2. |
Jex Ján |
FTVŠ |
31.28 |
5 |
3. |
Jelenák Pavol |
FTVŠ |
31.35 |
4 |
4. |
Hlávek Juraj |
FTVŠ |
32.22 |
|
5. |
Schild Igor |
FTVŠ |
32.97 |
|
6. |
Konečný Marek |
FTVŠ |
33.83 |
|
7. |
Ščepánek Marián |
FCHPT |
34.04 |
3 |
8. |
Dluhoš Viktor |
FEI |
36.48 |
2 |
9. |
Dikacz David |
FTVŠ |
36.83 |
|
10. |
Fulop Jozef |
FCHPT |
37.49 |
1 |
11. |
Hason Nicolas |
PRAF |
37.86 |
|
12. |
Mareš Erik |
FMFI |
38.13 |
|
|
Mareš Erik |
FMFI |
38.13 |
|
14. |
Bačinský Michal |
SjF |
38.71 |
|
15. |
Chocholáč Tomáš |
LF |
39.12 |
|
16. |
Torma Simon |
LF |
40.16 |
|
17. |
Kapišinský Zeno |
SjF |
42.20 |
|
18. |
Katsikas Panos |
LF |
42.53 |
|
19. |
Bodnár Matúš |
FCHPT |
44.22 |
|
20. |
Nemec Marek |
FCHPT |
44.84 |
|
50 m motýlik muži |
|
|
|
1. |
Hlávek Juraj |
FTVŠ |
25.12 |
7 |
2. |
Grill Andrej |
EU |
25.69 |
5 |
3. |
Paulen Rasťo |
SjF |
26.25 |
4 |
4. |
Nagy Tomáš |
FMFI |
26.32 |
3 |
5. |
Púzser Karol |
FTVŠ |
26.72 |
2 |
6. |
Viola Tibor |
FTVŠ |
27.00 |
|
7. |
Pšenák Patrik |
EU |
28.00 |
1 |
8. |
Jurkovič Jakub |
SZU |
28.14 |
|
9. |
Herbanský Martin |
EU |
28.58 |
|
10. |
Helej Markus |
PRIF |
28.86 |
|
11. |
Stráňavský Filip |
FTVŠ |
28.91 |
|
12. |
Šimunič Jakub |
FM |
29.55 |
|
13. |
Taliga David |
FEI |
30.59 |
|
14. |
Terkovič Richard |
FEI |
31.32 |
|
800 m štafety muži |
|
|
|
1. |
Schild,Viola,Jex,Hlaven,Jelenák,Púszer, Stráňavský +1.žltá karta |
FTVŠ |
6:22.22 |
1 |
2. |
Smatana,Smatana,Grill,Zátopek,Bielik, Pšenák,Herbanský,Šajtlava |
EU |
6:38.59 |
2 |
3. |
Taliga,Štajer,Terkovič,Čierny,Dluhoš,Ketof |
FEI |
6:58.81 |
3 |
4. |
Pelach,Račko,Mareš,Šimunič,Kobliška, Vesel,Nagy,Siekel |
FMFI |
7:11.53 |
4 |
5. |
Kozmon,Chocholáč,Martanovič,Katsikas, Volkov,Žáčik,Kováč,Podmajerský |
LF |
7:21.46 |
5 |
6. |
Bačinský,Dacej,Mančík,Staňo,Paulen, Kapišinský |
SjF |
7:28.86 |
7 |
7. |
Gašparovič,Lanák,Hason |
PRAF |
7:49.29 |
|
8. |
Ščepánek,Bodnár,Nemec,Fulop,Mesároš |
FCHPT |
7:59.66 |
|
9. |
Varga,Janovický,Šauša,Pojzl,Kútny, Marušiak |
FM |
8:27.79 |
|
Výsledky fakultných družstiev v 1. kole – muži |
body |
|
|
1. |
FTVŠ UK |
46 |
|
|
2. |
EU |
22 |
|
|
3. |
FEI STU |
13 |
|
|
4. |
SjF STU |
9 |
|
|
|
FMFI UK |
9 |
|
|
6. |
FCHPT STU |
4 |
|
|
7. |
LF UK |
3 |
|
|
8. |
PRAF UK |
2 |
|
|
|
FM UK |
2 |
|
|
Výsledky fakultných družstiev v 1. kole – ženy + muži |
|
|
1. |
FTVŠ UK |
25 + 46 |
|
|
2. |
EU |
28 + 22 |
|
|
3. |
FCHPT STU |
21 + 4 |
|
|
4. |
FMFI UK |
11 + 9 |
|
|
5. |
LF UK |
15 + 3 |
|
|
6. |
FEI STU |
0 + 13 |
|
|
7. |
PRAF UK |
4 + 2 |
|
|
8. |
FSEV UK |
4 + 0 |
|
|
9. |
FM UK |
0 + 2 |
|
|
|
SjF STU |
0 + 2 |
|
|
11. |
PRIF UK |
1,5+ 0 |
|
|
12. |
SZU |
0,5+ 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luboš Kalečík Vojtech Potočný Libor Jurkovič |
hlavný rozhodca org. pracovník VŠ ligy riaditeľ pretekov |