KANOE
Miroslav Zaťko - 3. miesto AMS v kanoe sprinte Minsk K1 200m, Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave
Miroslav Zaťko, Ľubomír Beňo - 2. miesto K2 200m, Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave, Slovenská technická univerzita
Matej Rusnák - 3. miesto C1 500m, Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety
Orientačný beh
Klasická trať:
9. Michal Krajčík 88,35
35. Štefan Ringer 97,36
60. Miroslav Papuga 105,35
Šprint: Muži
50. Štefan Ringer 17:13,6
68. Tomáš Mušinský 18:00,4
79. Peter Mižúr 18:53,6
97. Miroslav Papuga 21:24,0
Šprint: Ženy
69. Barbora Pijáková 20:25,7
72. Katarína Papugová 20:54,4
76. Kristína Krajčíková 21:19,9
Stredná trať: Muži
15. Michal Krajčík 34,38
51. Dávid Franko 38,48
64. Tomáš Mušinský 40,30
92. Peter Mižúr 47,11
Stredná trať: Ženy
56. Katarína Papugová 40,35
66. Kristína Krajčíková 42,43
90. Barbora Pijáková 54,53
Štafety: Muži
13. Slovensko 109,46
Štafety: Ženy
22. Slovensko 140,30
Video: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10183677624-beh/314297371280002-akademicke-ms-2014-cesko
CYKLISTIKA
Priezvisko | Meno | Univerzita | Disciplína | Umiestnenie |
Vyšňa |
Matej | Žilina | cestná cyklistika | 9.m |
Chalupčík |
Ján |
Trenčín | CC | 19.m + 13.m |
Gálik |
Ján | Bratislava | CC | 20.m + 10.m |
Lajcha |
Juraj | Trenčín | CC | 27.m |
Dadová |
Ľubica | Bratislava | CC | 9.m + 11.m |
Kadlecová |
Monika | Bratislava | CC | 10.m + 11.m |
Bebčák |
Jozef | Mateja Bela | MTB | 8.m + 9.m |
Lami |
František | Šafárikova | MTB | 13.m |
Višňovský |
Tomáš | Bratislava | MTB | 16.m |
Tyszová |
Natália | Purkyne | MTB | 12.m + 13.m |
Rabatínová |
MIchaela | Prešov | MTB | 14.m +15.m |
KARATE
1.miesto - INGRIDA SUCHÁNKOVÁ - kumite ženy - 61 kg
2.miesto - VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ - kumite ženy - 50 kg
2.miesto - MATÚŠ LIESKOVSKÝ - kumite muži - 75 kg
2.miesto - KATARINA LONGOVÁ - kata ženy
3.miesto - MATEJ URIK - kata muži
5.miesto - KUMITE TEAM ženy
7. miesto - DOMINIKA TATÁROVÁ kumite ženy + 68 kg
7.miesto - ZUZANA SCHWARTZOVÁ kumite ženy - 55 kg
7.miesto - KUMITE TEAM muži
ZÁPASENIE
Priezvisko | Meno | Univerzita | Disciplína | Čas | Umiestnenie |
Matejová | Lenka | Univerzita Komenského | Ženské zápasenie | 9.7.14 | 10. miesto |
Ollé | Robert | Univerzita Komenského | Voľný štýl | 8.7.14 | 5. miesto |
Bodnár | Michael | Voľný štýl | 9.7.14 | 9. miesto |
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Priezvisko | Meno | Univerzita | Disciplína | Čas | Umiestnenie |
Namešanský | Ján | Masarykova Univerzita v Brne | Plážový volejbal | 17. miesto | |
Hovorka | Michal | Masarykova Univerzita v Brne | Plážový volejbal | 17. miesto |
TRIATLON
Priezvisko | Meno | Univerzita | Disciplína | Čas | Umiestnenie |
Kuriačková |
Ivana |
FF UK |
Triatlon |
2:27:09 |
15. |
Listopadová | Barbora | LF UK | Triatlon | 2:31:28 | 17. |
VESLOVANIE
Priezvisko | Meno | Univerzita | Disciplína | Čas | Umiestnenie |
Rédr |
André |
Univerzita Komenského |
M1x |
7:39,35 |
5. |
Režnák |
Marek |
Slovenská poľnohospodárska univerzita |
LM1x |
7:25,11 |
7. |
Vančo |
Matúš |
Žilinská univerzita v Žiline |
LM2x |
6:47,09 |
8. |
Vančo | Richard | Slovenská technická univerzita | LM2x | 6:47,09 | 8. |